GFXBench odhaľuje ďalší smartfón od Asusu so Snapdragonom 435 a 2 GB RAM

banner-redmi-3s
Asus už svoje vlajkové lode pre tento rok predstavené má, a to rovno tri smartfóny rady ZenFone 3. Nie je však vylúčené, že výrobca nakoniec predstaví ešte jeden model.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Známa benchmarková aplikácia GFXBench odhalila ďalší smartfón od Asusu s kódovým označením Z01B, ktorý by sa mal výbavou zaradiť do strednej triedy. Displej má uhlopriečku 5,5-palcov a klasické FullHD rozlíšenie. Dostatočný výkon by mal zabezpečiť osemjadrový procesor Snapdragon 435 s grafickou jednotkou Adreno 505 a 2 GB operačnou pamäťou RAM. Kapacita úložiska dosiahne 32 GB. Ničím výnimočné nebudú ani fotoaparáty a tie by mali disponovať rozlíšením 12 MPx vzadu, respektíve 7 MPx vpredu.

Asus ZenFone 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>asus zenfone 3 max gfxbench

Poslednou informáciou, ktorú nám benchmark prezrádza, je najnovší operačný systém Android 6.0.1 Marshmallow. Pre detailnejšie špecifikácie môžete nahliadnuť do screenshotu vyššie.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.