V dnešnej dobe je kúpa počítača nočnou morou. Horúčka okolo ťaženia kryptomien vyhnala ceny grafických kariet do astronomických výšin. V niektorom prípade ceny stúpli aj dvojnásobne a tak výrazne zvyšujú celkovú cenu za zostavu. A čo by to bol za počítač, ak by nemal grafickú kartu.

Používateľom tak neostáva nič iné než danú sumu zaplatiť, prípadne čakať, že sa ceny opäť vrátia do normálu. Táto situácia pritom neplatí len pre nás, ale je rovnaká po celom svete. No je tu aj ďalšia možnosť. Našli sme pre teba ponuku, ktorá sa neodmieta. Len za 635 € môžeš mať výkonný počítač Getworth R23, ktorý ti vystačí na niekoľko rokov.

Kúpiť herný počítač Getworth R23 len za 635 €
Intel Core i7-7700 a GTX 1060

Že sa jedná o veľmi výhodnú ponuku potvrdzuje aj fakt, že za podobnú cenu zoženieš momentálne nanajvýš samotný procesor a grafickú kartu. Nehovoriac o ďalších nutných komponentoch a razom sme pri sume takmer 1000 €. Dostupné aj aj doručenie EU Express, ktoré je v tomto prípade úplne zadarmo. Odporúčame tiež nechať balík poistiť za 13,50 €.

Vysoký výkon za bezkonkurenčnú cenu

Čo sa týka komponentov, plne postačujú či už vášnivým hráčom, alebo ľudom, čo využívajú počítač na prácu. Základ tvorí procesor Intel Core i7-7700, so štyrmi jadrami (8 vlákien) a taktom 3,6 GHz. Osadený je v mATX doske ASUS B250M Basalt. Grafická karta je Colorful GTX 1060 6 GB. Pamäť RAM má 8 GB a jedná sa o pamäť Micron 8 GB DDR4 2400 MHz. Na dosku je možné osadiť maximálne 32 GB RAM. Pre súbory je k dispozícií M.2. disk WD 240 GB. Zdroj je dodávaný s dostatočnou rezervou 500 W, takže je pripravený aj do budúcna na nejaký ten upgrade.

To všetko je osadené do nádhernej bedne, ktorú si už na prvý pohľad zamiluješ. Nechýbajú jej prachové filtre a množstvo pozícií na inštaláciu dodatočných ventilátorov (2x 120 mm už osadených). Pre užívateľa je k dispozícii aj množstvo konektorov. Priamo na skrini sa nachádza USB 2.0. USB 3.0, konektor na slúchadlá a mikrofón. Na zadnej strane nájdeš 3x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x PS/2, DVI-D, HDMI, RJ45 konektor a 3x audio konektory. Nemôžeš však dlho otáľať, nakoľko je k dispozícii len 5 kusov a za takúto cenu sa minú ako teplé rožky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom