Aj keď sa posledná séria Game of Thrones aktuálne pomaly blíži ku koncu, HBO má pre nás pripravené ďalšie zaujímavé série z prostredia Westerosu. Tvorca Game of Thrones, George R.R. Martin, poskytol zaujímavé informácie z príprav nových seriálov.

Známy autor sa na svojom blogu vyjadril, že z pripravovaných seriálov nadväzujúcich na populárnu sériu Game of Thrones sa tri posúvajú veľmi dobre vpred. Jeden z nich, ktorý Martin nazýva The Long Night, sa bude odohrávať tisícky rokov pred udalosťami v Game of Thrones. Ten sa má začať podľa portálu Daily Mirror točiť v letných mesiacoch tohto roka.

Vyzerá to však tak, že HBO sa nebude držať iba jedného projektu, ale rozbieha pokračovanie naplno. Martin hovorí, že aj keď dva ďalšie seriály sú stále iba v pri vývoji scenára, posúvajú sa čoraz bližšie k oficiálnemu začiatku, informuje portál The Verge.

Čo sa v nich bude odohrávať a do akého časového pásma budú zasadené, ostáva zatiaľ záhadou, no autor legendárnych kníh pripomína, že fanúšikovia by mohli prísť s vlastnými teóriami z jeho novej knihy Fire & Blood, ktorá vyšla na jeseň minulého roku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom