Objednávanie techniky a rôznych iných gadgetov z Číny sa teší veľkej obľube. Uvedomujú si to aj predajcovia, ktorí v čoraz hojnejšom počte začínajú ponúkať aj garantovaný spôsob dopravy bez ďalších colných poplatkov. Do zoznamu sa teraz pridal aj e-shop Geekbuying, ktorého služby sme otestovali.

Geekbuying patrí medzi fanúšikmi čínskej techniky k známym a spoľahlivým online predajcom. Aj v rámci nášho FonTech Shopu s daným obchodom spolupracujeme a teraz sme vyskúšali novú dopravu, ktorá garantuje doručenie zásielky bez dodatočných colných poplatkov. V e-shope Geekbuying ju nájdeš pod označením HKEU Priority Line pre sklad v Hongkongu a EU Priority Line pre čínsky sklad. Obe služby fungujú úplne rovnako, pričom my sme vyskúšali druhú z nich. Do redakcie sme sa rozhodli zaobstarať nový smartfón Xiaomi Mi 8 SE.

Aktuálne informácie aj rýchle doručenie

Objednávku sme vytvorili v pondelok 17. septembra, pričom predajca nás o dva dni neskôr informoval, že zásielka bola vyexpedovaná a je na ceste k nám. Poskytnuté nám bolo sledovacie číslo, pomocou ktorého sme štandardne mohli kontrolovať pohyb telefónu. Sledovanie zásielky bolo celý čas aktívne a prepravca stav pravidelne aktualizoval. Vďaka tomu sme vždy vedeli, ako na tom náš smartfón je. Balík sme sledovali cez známy web 17Track.net.

Po tom, čo zásielka bez komplikácií absolvovala dopravu na Slovensko, už doručenie prebieha štandardným spôsobom, ktorý všetci poznáme. V deň doručenia nám ráno prišla SMS správa od spoločnosti DHL s predpokladaným časovým rozmedzím doručenia. V správe nechýbalo ani telefónne číslo priamo na kuriéra pre prípad, že by sme potrebovali upresniť, prípadne upraviť niektoré detaily ohľadom miesta doručenia. Kuriér nás tesne pred príchodom na miesto kontaktoval a dohodli sme predanie balíka. Ide teda o proces, ktorý poznáme prakticky pri každej online objednávke aj zo slovenských eshopov.

Označovanie dopravy v našom FonTech Shope:

Predajca Geekbuying pri službe EU Priority Line garantuje dodanie tovaru v priebehu 7 až 15 pracovných dní, čo je pre objednávky z Číny veľmi priaznivá doba. Naša zásielka dorazila za 14 kalendárnych dní, takže stanovený čas bol dodržaný. Neboli pritom potrebné žiadne colné poplatky ani papierovačky, takže Geekbuying splnil naše očakávania.

Toto nesmieš zmeškať!
Vyskúšaj si bezcolnú dopravu aj ty!

Všetky tieto produkty sú doručované bez ďalších poplatkov

Aj táto doprava je tak pre teba novou možnosťou pri objednávaní tovaru z Číny. V našom FonTech Shope nájdeš tieto nové služby pod ich označením EU Priority Line a HKEU Priority Line v sekcii odporúčaná doprava. Splnili totiž naše očakávania a veríme, že ty budeš s ňou rovnako spokojný.

Dopravu HKEU Priority Line alebo Priority Line je možné zvoliť v druhom kroku v košíku, po zadaní tvojej adresy:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom