banner-mi-notebook-air-13
11. november je pre mnoho čínskych e-shopov dňom, kedy pripravia pre zákazníkov tie najlepšie ceny a fantastické akcie. Samozrejme, ani e-shop Geekbuying nie je výnimkou, čo dokazuje najnovší plán akcie na 11. november.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Väčšina zliav odštartuje teda 11. novembra a v ponuke je množstvo produktov. Nájdeme v nej smartfóny, tablety alebo rôzne gadgety od výmyslu sveta. Zľavy sú však dostupné už teraz, a to nie v zanedbateľnom množstve. Hlavné slovo majú opäť smartfóny, ktorých zastúpenie sa ráta na desiatky. My si ukážeme tie najzaujímavejšie ponuky.

LeEco Le Max 2

Výpredajová cena: 202 €!

leeco-le-max-2-nizka-cena

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 202 €
Snapdragon 820 a 4 GB RAM

Model Le Max 2 nie je tak starou vlajkovou loďou tohto progresívneho čínskeho výrobcu. Cena tohto smartfónu však klesá neskutočným tepom a za výbavu, ako výkonný Snapdragon 820, 5,7-palcový 2K displej, 4 GB RAM, 32 GB úložisko, Android 6.0 Marshmallow alebo DualSIM s plnou podporou 4G zaplatíte len 202 €. Pri pohľade na túto akciu vám zaručujeme, že vaša peňaženka neostane len tak nečinne na stole.

Xiaomi taška

Výpredajová cena: 18 €!

Kúpiť Xiaomi tašku za 18 €

Xiaomi má vo svojom portfóliu skutočne nespočetné množstvo produktov. Patrí sem aj nádherná taška, ktorá je ideálnym spoločníkom pri cestovaní. Zmestí sa sem bežný notebook, tablet a množstvo menšieho príslušenstva. Dostupné sú tiež dve farebné prevedenia, aby ste si mohli vybrať to pravé pre seba. Akciová cena platí rovnako ešte 8 dní.

Xiaomi Mi5

Výpredajová cena: 220 €!

xiaomi-mi5-biela-nizka-cena-3

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 220 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Xiaomi Mi5 by sme mohli označiť, ako jeden z najúspešnejších smartfónov tento rok. Čínsky gigant vytváral Mi5-ku neuveriteľných 18 mesiacov a výsledok skutočne stojí za to. Či už je to nádherná konštrukcia, alebo výkonný hardvér na čele s procesorom Snapdragon 820, všetko to seba krásne zapadá. Aj cena tejto vlajkovej lodí klesá fantastickým tepom, čo je pre koncového zákazníka len a len dobre. Xiaomi Mi5 v 32 GB verzii vás teraz vyjde len na 220 €! Nezabudnite nahliadnuť aj do našej recenzie, ktorá vám poskytne dokonalý prehľad o všetkých atribútoch smartfónu.

Oukitel K6000 Pro

Výpredajová cena: 129 €!

oukitel-k6000-pro-7

Kúpiť Oukitel K6000 Pro za 129 €

K6000 Pro z dielne Oukitelu je zameraný predovšetkým na jedincov, ktorí požadujú perfektnú výdrž batérie. 6000 mAh batéria pod kovovým unibody dokáže splniť toto želanie na jednotku s hviezdičkou. Rovnako dobre sa však dá hodnotiť aj elegantný dizajn s 5,5-palcovým FullHD displejom na prednej strane, 3 GB RAM pamäť s 32 GB rozšíriteľným úložiskom, 16 MPx fotoaparát alebo plnú podporu všetkých LTE sietí slovenských operátorov s DualSIM funkcionalitou navyše. Cena 129 € má platnosť ešte 8 dní!

oukitel-k6000-pro-2

Ako sme už spomínali na začiatku, náš výber ani zďaleka neodrzkadluje rozmanitosť celej akcie. Nižšie nájdete odkaz na celý výpredaj, ktorý číta desiatky úžasných produktov. Želáme vám príjemné nakupovanie a možno si touto akciou ušetríte náročné dni pred Vianocami a zabezpečíte pre celú rodinu užitočné zariadenia.

Kompletná výpredajová ponuka

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.