Najväčší výpredaj v roku, ktorý sa každoročne koná okolo dátumu 11. novembra, je opäť tu. Ani teraz ťa neminú fantastické zľavy a promo akcie.

Ešte pred 11. novembrom Gearbest dáva do svojej ponuky množstvo zaujímavých produktov, aby zákazníkov navnadil na ten najväčší výpredaj, ktorý vypukne už túto nedeľu. Do pozornosti ti preto dávame dva produkty, ktoré zasiahla aktuálne prebiehajúca akcia. Jedná sa o elektrickú kolobežku a elektrický skladací bicykel od značky Alfawise – dcérsku spoločnosť predajcu Gearbest.

Alfawise M1 elektrická kolobežka

Kúpiť elektrickú kolobežku od Gearbest za 326 €
Dodanie bez ďalších poplatkov cez EU Priority Line

Elektrická kolobežka sa stáva čoraz väčším trendom a toto môže byť jedinečná príležitosť na jej kúpu. Alfawise M1 disponuje 280Wh batériou, ktorá ti zabezpečí dojazd až 30 km, pričom maximálna rýchlosť kolobežky je 25 km/h. Jej opätovné nabitie následne zaberie 6 hodín. Kolobežka je samozrejme skladacia a jej rozloženie či zloženie ti nezaberie viac než 3 sekundy. Prípadné prenášanie nebude náročné, keďže váži iba 12,5 kg.

Na riadidlách sa nachádza displej, ktorý ukazuje aktuálnu rýchlosť a stav nabitia batérie. Brzda na Alfawise M1 sa nachádza vpredu i vzadu, pričom tá predná disponuje systémom ABS. Na brzdenie upozorní okoloidúcich brzdové svetlo, ktoré sa nachádza na zadnom blatníku. Vpredu sa taktiež nachádza svetlo, takže  sa s ňou nestratíš ani v tme. Aktuálna 31% zľava zrazila cenu kolobežky na necelých 326 €.

Alfawise X1 skladací elektrický bicykel

Kúpiť elektrický bicykel od Gearbest za 335 €
Dodanie bez ďalších poplatkov cez EU Priority Line

Ak však pri jazde mestom preferuješ sedenie, tak bicykel Alfawise X1 je presne pre teba. Skladací bicykel so 7.5Ah batériou, výkonom 250W ti zabezpečí maximálnu rýchlosť 25 km/h, maximálny dojazd 30 km v čisto elektrickom móde a až 55 km ak mu dopomôžeš svojou silou. Jednotlivé módy je možné jednoducho prepínať na displeji na riadidlách. Alfawise X1 sa nebojí ani stúpania do 25%.

Bicykel tak isto disponuje kotúčovými brzdami a silným predným svetlom. Samozrejme, je aj skladací a jeho váha činí iba 17,1 kg. Maximálna nosnosť je pritom až 120 kg. Vďaka dostatočne veľkým, 14″ kolesám, sa nemusíš báť ani trocha ťažších terénov, ktoré by napríklad pre kolobežky predstavovali problém. Aktuálna promo akcia, pri ktorej je nutné teraz zaplatiť depozit 8.81 €, ti zníži výslednú cenu bicykla o 52.86 € a ty ho tak môžeš mať za 335 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú