Patríš medzi cyklistov a outdoorových nadšencov? Nevieš si predstaviť svoj deň bez bicykla? Chcel by si mať svoje aktivity na bicykli pod kontrolou? Potom máme pre teba pripravený perfektný tachometer Garmin Edge 200 za skvelú cenu!

Z EU skladu o viac ako polovicu lacnejší ako na Slovensku

Ak si sa v popise uvedenom vyššie našiel, tachometer GARMIN Edge 200 bude pre teba ako stvorený. Za cenu len 49 € v bleskovom výpredaji a z európskeho skladu prostredníctvom e-shopu Gearbest môžeš získať nielen tachometer, ale aj tracker, GPS lokátor a omnoho viac.

Kúpiť tachometer GARMIN Edge 200 za parádnych 49 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech

Určite sa poponáhľaj, pretože v bleskovom výpredaji zostáva už len niekoľko kusov v tejto naloženej cene. Pre porovnanie, na Slovensku stojí tento nadupaný tachometer až 115 €. Za doručenie si priplatíš už len 5,33 € a žiadne ďalšie poplatky ťa nečakajú. Navyše, tento nadupaný značkový tachometer ti bude doručený expresne za 3 – 7 dní.

Skvelý spoločník pre tvoj bicykel

GARMIN Edge 200 vdýchne do tvojho každodenného bicyklovania nový život. Tento tachometer je vybavený GPS lokátorom so satelitnou predikciou HotFix®, ktorá dokáže vypočítať tvoju pozíciu oveľa rýchlejšie, čím zabezpečí rýchle vyhľadávanie satelitov a presné určenie tvojej polohy. GPS tak umožňuje funkcie ako Auto Pause, ktorá zastaví časovač, ak nie si v pohybe a zapne ho, keď sa opäť pohneš. Do tachometra taktiež môžeš stiahnuť a nahrať svoje regionálne mapy a používať tachometer aj ako navigáciu. Taktiež dokážeš nastaviť rôzne upozornenia na prejdenú vzdialenosť, čas alebo spálené kalórie, aby si mohol dosahovať a prekonávať svoje ciele jednoduchšie a s lepšou motiváciou.

Tvoj osobný motivátor

Tachometer GARMIN Edge 200 ťa dokáže inšpirovať a motivovať k tomu, aby si sa posúval stále vpred. Dokáže uchovať a triediť až 130 hodín tvojich jázd na bicykli. Poľahky tak nájdeš svoju najrýchlejšiu, najdlhšiu alebo poslednú jazdu. Za pomoci funkcie Courses ťa na základe starých jázd motivuje k zlepšeniu tvojich výkonov. Taktiež si môžeš stiahnuť jazdy svojich kamarátov a porovnávať sa s nimi, či dokonca aj súťažiť. Aplikácia Garmin Connect ti umožní nahrať svoje jazdy na webstránky pre porovnania a analýzy, ktoré môžeš taktiež zdieľať so svojimi kamošmi. Nechýba meranie klasických dát ako aktuálna rýchlosť, odometer aj celková prejdená vzdialenosť.

Špecifikácie nad očakávania

Hlavnou devízou tachometra GARMIN Edge 200 sú jeho malé rozmery 69 x 48 x 21 mm s hmotnosťou len 57 gramov. Zaujímavosťou je antireflexná obrazovka s rozlíšením 128 x 160 pixelov o veľkosti 3,0 x 3,7 cm a podsvietením. Ak si typ, ktorého nezastaví ani dážď či voda, určite ťa poteší vodeodolnosť zabezpečená triedou IPX7. Vnútorná pamäť tachometra činí 4 MB úložného priestoru, čo umožní uložiť 130 hodín dát o jazdách alebo 1000 cyklistických okruhov. Zariadenie poháňa 3,7V dobíjacia Li-ion batéria, ktorá dokáže vydržať až 15 hodín pri vypnutom podsvietení. Nabíjanie prebieha cez miniUSB konektor, ktorý je chránený gumenou krytkou. Samozrejmosťou je zabudovaný vysokocitlivý GPS čip. GARMIN Edge 200 prichádza s podporou čínskeho a anglického jazyka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP