Dnes sa konalo slávnostné otvorenie špeciálnych priestorov spoločnosti Samsung. V bratislavskom obchodnom centre Avion totiž juhokórejský výrobca otvoril vôbec najväčšiu predajňu svojich výrobkov na Slovensku. 

Návštevníci nových priestorov majú oddnes možnosť nahliadnuť na takmer celý ekosystém produktov Samsungu. V Avione sú k dispozícii ukážky nielen smartfónov, ale aj ďalších zariadení ako televízorov, monitorov, domácich kín, soundbarov, chladničiek či mikrovlných rúr. Galéria teda ponúka ideálne podmienky na prehliadku produktov značky, ich vyskúšanie a nákup. Zákazníkom je k dispozícii odborné poradenstvo a vyškolený personál.

Samsung Galéria sa rozprestiera na ploche až 300 metrov štvorcových a ide tak o vôbec najväčšiu značkovú predajňu Samsungu na Slovensku. Návštevníci môžu tieto priestory navštíviť v bežné pracovné dni od 10. do 21. hodiny a počas víkendov sa otvára už o hodinu skôr. Okrem Avionu môžu návštevníci navštíviť aj značkové predajne v Bory Mall Bratislava, SC Europa v Banskej Bystrici a
v košickom Auparku.

Slávnostného otvorenia novej Samsung Galérie sme sa dnes zúčastnili aj my a v nasledujúcej galérii ti ponúkame prvý pohľad na ňu:

Slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj prezident spoločnosti Samsung Electronics pre Česko a Slovensko, Seung Joo Shin.

„Naša najnovšia Galéria je výkladnou skriňou toho, čo v súčasnosti na slovenskom trhu ponúkame. Verím, že jej návštevníci sa nechajú inšpirovať tým, čo Samsung v súčasnosti ponúka,“ povedal počas príhovoru.

Galéria sa rozprestiera až na ploche 300 metrov štvorcových a je najväčšou podobnou predajňou Samsungu na Slovensku.

Veľkú pozornosť budú dozaista pútať nové smartfóny či hodinky Galaxy.

Vlastnú výstavnú plochu samozrejme dostali aj televízory. Nechýba ani ukážka špeciálneho Ambient módu, ktorá kopíruje dizajn steny za zariadením. Pozrieť si tu môžeš aj kúsky s 8K rozlíšením.

Samsung má aj dôležitú sériu domácich spotrebičov. Ani o tie nie je v novej galérii núdza.

Nebude chýbať ani široká ponuka príslušenstva, monitory, domáce kiná a soundbary, a k dispozícii je aj možnosť vyskúšať si technológiu DeX. Všetky fotografie z dnešného predstavenia nájdeš v priloženej galérii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom