Samsung Galaxy S8 je nepochybne skvelé zariadenie. Svojím dizajnom a hlavne displejom si získal snáď každého. Takto by mal vyzerať telefón v 21. storočí. Dokáže si ale poradiť v tomto zaujímavom teste odolnosti ? 

Na známej stránke 9gag.com sa objavilo zaujímavé video zobrazujúce S8-čku proti fidget spinneru. Výrobca to prezentuje ako zábavnú a anti-stresovú pomôcku. Obsahuje rovnomerne rozložené ložiská, vďaka čomu dokáže rotovať okolo svojej osi dlhú dobu. Ako názov videa hovorí, túto vychytávku pomocou stlačeného vzduchu roztočili na 1000 MPH, čo je v prepočte približne 1600 kilometrov za hodinu. V tejto rýchlosti pustili točiaci sa fidget spinner k displeju najnovšieho Galaxy S8 a čo sa stalo si môžeš pozrieť v priloženom videu.

Napriek tomu, že displej pokrýva najnovšia generácia ochranného skla Gorilla Glass 5, proti tomuto nemal žiadnu šancu. Sila na displej bola dokonca tak silná, že sa preniesla až na zadnú stranu, ktorá to takisto nevydržala. Zaujímavé je, že aj napriek rozsiahlym poškodeniam displej a dotyk stále fungovali. Každopádne, pravdepodobnosť, že tvoj telefón bude vystavený takejto situácii je veľmi malá a pri bežnom používaní vydrží naozaj veľa. Zábery super-spomaleného videa pri neuveriteľných 8500 snímkoch za sekundu však stoja za pozretie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom