Prvé benchmarky Galaxy S6 Edge ukazujú výkon ako z inej planéty

Na veľtrhu MWC sme videli už pár kandidátov na smartfón roka. Či už HTC One M9, Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge, všetky tieto smartfóny obsahujú najnovšie technológie, ktoré ich robia naozaj fantastickými. Ale predsa len je Samsung o niečo popredu od HTC – vo výkone. Najnovšej zahnutej vlajkovej lodi Samsungu sa podarilo dosiahnuť v AnTuTu takmer neuveriteľných 70 000 bodov, presné číslo je 69 019! To je naozaj parádny výsledok, ku ktorému sa priblížilo len minimum smartfónov. Okrem Antutu testovali na MWC aj AndroBench Memory test, GFXBench a GeekBench.

Vo všetkých testoch S6 Edge exceloval, ale hlavne v AndroBench teste sa mu darilo nadmieru dobre. V tomto teste S6 Edge úplne prevalcoval minuloročnú vlajkovú loď, S5. Pri Zápise dosiahla S5 24.2 MB/s, S6 Edge až 139.08 MB/s. Čítanie sa nieslo v podobnom zmysle, S5 malo rýchlosť 176.5 Mb/s, ale S6 Ege až 314.87 MB/s. Náhodný zápis bol na S5 13.7 MB/s a na S6 Edge 77.2 MB/s. V GeekBench dokonca Exynos v S6 Edge prekonal Snapdragon 810. Nesmieme zabudnúť na to, že sa jedná o predprodukčný kus a na finálnej verzii bude možno výkon vyšší alebo možno aj nižší.

Aké skóre v AnTuTu dosiahol Váš smartfón? 

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]