banner-redmi-4aDnes je 26. december, čo pre mnohých z nás znamená návštevu blízkych alebo len leňošenie pred televízorom pri horiacom kozube. Ak ho však náhodou doma nemáte, nezúfajte.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vďaka sile technológií si môžeme vychutnať mnoho vecí virtuálne, ako napríklad aj horiaci kozub. Na YouTube sa objavilo netradičné video so skvelým nápadom, na ktorom osem minút horí kozub s kopou phabletov Samsung Galaxy Note 7. I keď zážitok nie je taký ako z reálneho kozubu, relaxačná hudba, praskanie dreva a unikátny pohľad na horiace Note 7-čky stojí naozaj za to.

Ako sme už spomenuli, táto verzia videa má osem minút, no ak by ste to brali vážne a chceli by ste si spoločnosť kozubu s horiacimi Note 7 vychutnávať dlhšiu dobu, k dispozícii je aj 10-hodinová verzia videa. O tej nepochybujeme, že dokáže poskytnúť skutočne kvalitný relax. Medzitým sa nám neváhajte v komentároch podeliť o to, ako trávite sviatky vy a čo ste si našli pod stromčekom. Prajeme vám tiež príjemné prežitie posledného vianočného sviatka.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.