banner-redmi-4aDnes je 26. december, čo pre mnohých z nás znamená návštevu blízkych alebo len leňošenie pred televízorom pri horiacom kozube. Ak ho však náhodou doma nemáte, nezúfajte.

Vďaka sile technológií si môžeme vychutnať mnoho vecí virtuálne, ako napríklad aj horiaci kozub. Na YouTube sa objavilo netradičné video so skvelým nápadom, na ktorom osem minút horí kozub s kopou phabletov Samsung Galaxy Note 7. I keď zážitok nie je taký ako z reálneho kozubu, relaxačná hudba, praskanie dreva a unikátny pohľad na horiace Note 7-čky stojí naozaj za to.

Ako sme už spomenuli, táto verzia videa má osem minút, no ak by ste to brali vážne a chceli by ste si spoločnosť kozubu s horiacimi Note 7 vychutnávať dlhšiu dobu, k dispozícii je aj 10-hodinová verzia videa. O tej nepochybujeme, že dokáže poskytnúť skutočne kvalitný relax. Medzitým sa nám neváhajte v komentároch podeliť o to, ako trávite sviatky vy a čo ste si našli pod stromčekom. Prajeme vám tiež príjemné prežitie posledného vianočného sviatka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú