banner-zuk-z2

Aj túto sobotu na nás čaká ďalší diel pravidelného seriálu Gadgety z Číny, ktorý sa pomaly blíži už k svojmu jubilejnému 70. dielu. Pozrite sa, aké vychytávky sme pre vás vybrali tento týždeň. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prenosný vak na oddychovanie v armádnom prevedení (26,74 €)

Práve teraz počas letných mesiacov a rôznych festivalov sa zíde jednoduchý, no o to praktickejší prenosný vak na oddychovanie. Tento gadget je vyrobený z kvalitného nylonu a disponuje štýlovým armádnym prevedením.

Kúpiť v Banggood.com

Bezpečnostné LED svetlo, ktoré dokáže samo vyrábať energiu (6,36 €)

Určite ste sa už streli v nočných hodinách s chodcom, ktorý je takmer neviditeľný a zbytočne ohrozuje cestnú premávku. Práve v takomto prípade je k nezaplateniu nosiť na sebe malé LED svetlo, ktoré upozorní ostatných, že idete po ceste. Druhý gadget je však špičkový z mnohých dôvodov. Dokáže sa automaticky vypnúť po niekoľkých minútach nečinnosti, a čo je najväčšia vychytávka, svetlo si vyrába potrebnú energiu vďaka kynetickej energii. Vo vnútri tohto zariadenia teda nenájdeme žiadne batérie.

Kúpiť v Banggood.com

Kempingová lampa s 2600 mAh batériou a odolnosťou voči vode (18,44 €)

Spoločnosť BlitzWolf sa rada angažuje v rôznych oblastiach techniky. Jeden z ich majstrovských výtvorov poteší všetkých turistov a zástancov kempingu. Táto výborná turistická lampa je prešpikovaná množstvom užitočných vlastností. Zoberme si napríklad 2600 mAh vstavanú batériu, pomocou ktorej môžete nabíjať aj ostatné zariadenia, odolnosť voči vode a prachu podľa certifikácie IP68, 5 úrovní intenzity osvetlenia a špičkové konštrukčné spracovanie. Tento gadget je jednoznačne najlepšou kúpou široko ďaleko!

Kúpiť v Banggood.com

Ventilátor do ruky (10,14 €)

Počas horúcich letných dní nepoznáme lepší spôsob rýchleho ochladenia ako použiť malý a šikovný ventilátor do ruky. Predposledný gadget disponuje decentným vzhľadom v troch farebných prevedeniach, napájaním cez microUSB konektor a malou nádobou, v ktorej je tekutina, ktorú vyfukuje ventilátor na osvieženie vzduchu.

Kúpiť v Banggood.com

Meizu Bong 2S (25,82 €)

Meizu sa snaží uchmatnúť si niekoľko potencionálnych zákazníkov od Xiaomi v oblasti fitness náramkov. Práve Xiaomi momentálne dominuje tomuto trhu s Mi Bandom 2, ktorý je jednoducho neporaziteľný. Fitness náramok Meizu Bond 2S má však rovnako čo ponúknuť. Tento náramok sa snaží zaujať odolnosťou IP67, výdržou batérie  v rozmedzí 10 až 40 dní podľa náročnosti používania a v neposlednom rade aj meračom srdcového tepu. S cenou len okolo 25 € stojí tento náramok určite za zváženie.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom