banner-zuk-z2-fixed
Ani tento týždeň sme nezabudli na ďalší, konkrétne 67. diel Gadgetov z Číny. Opäť sme sa pozreli na rôzne vychytávky a neunikla nám ani špeciálna novinka od Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Repelent proti komárom od Xiaomi (12.73 €)

xiaomi repelent proti komarom nahlad

[tip color=“white“]TIP: Nový prenosný repelent proti komárom od Xiaomi stojí len 4 €[/tip]

Začneme horúcou novinkou od Xiaomi alebo lepšie povedané od dcérskej firmy MIJIA. Tento repelent proti komárom bol predstavený len pred dvoma dňami a jedná sa o užitočnú pomôcku v lete. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Stačí ním otočiť o 90 stupňov, vložiť podložku a pripojiť zdroj, ktorým môže byť napríklad aj power banka vďaka microUSB portu. Viac sa o ňom dočítate v našom podrobnom článku

Kúpiť v iBuygou.com

Herná myš od MantisTek (9.22 €)

Ak sa obzeráte po nejakej hernej myši, no nechcete za ňu veľa zaplatiť, rozhodne by ste nemali prehliadnuť tento gadget. Myš disponuje ergonomickým dizajnom a jej citlivosť je možné nastaviť od 600 dpi až do 3000 dpi. Medzi jej vychytávky patrí aj LED podsvietenie s až 7 farbami, pozlátený USB port, či kábel z nylonu. Za akciovú cenu je myš dostupná do 18. júla.

Kúpiť v Banggood.com

Inteligentné svetlo na bicykel (14,39 €)

Tento gadget zaujme náruživých fanúšikov cyklistiky. Na prvý pohľad obyčajné svetlo na bicykel, ktoré však dokáže oveľa viac. Prvou skvelou vlastnosťou je dobíjateľná 900 mAh batéria pomocou klasického USB kábla. Perfektne poslúži aj svetelný senzor, ktorý zariadenie automaticky uvedie do prevádzky. Keď teda senzor zistí, že je tma, svetlo sa automaticky rozsvieti a vy už nemusíte mať starosti, či ste svetlo nezabudli zapnúť. Svetlo samozrejme, svieti len počas bicyklovania a po dvoch minútach nečinnosti sa automaticky vypne. K dispozícii je v čiernom, modrom a zelenom prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

LIVALL senzor pedálovania (9,12 €)

Ak to s bicyklovaním myslíte naozaj vážne, možno vás zaujme aj nasledovný gadget, ktorý ale bude trochu ťažké charakterizovať. Jedná sa v podstate o závit, ktorý sa umiestni do stredu reťazového kolesa, čím má možnosť monitorovať frekvenciu pedálovania. Ak je napríklad frekvencia pedálovania príliš nízka, nestabilný výkon a uvoľnenie svalov majú na svedomí stratu energie a naopak, ak je frekvencia pedálovania príliš vysoká, energia sa pochopiteľne taktiež stráca rýchlo. Tieto a mnohé iné informácie vám poskytne práve tento senzor, ktorý je možné spárovať s aplikáciou cez Bluetooth 4.0.

Kúpiť v Banggood.com

Športové vodeodolné slúchadlá (23,06 €)

Macaw T1000 sú bezdrôtové športové slúchadlá, ktoré je možné spárovať so smartfónom cez Bluetooth 4.1. Výrobca vyzdvihuje najmä ich kvalitný čip CSR8645, prémiový ergonomický dizajn a vodeodolnosť. Disponujú tiež reguláciou hlasitosti a k dispozícii sú v sivom a hnedom prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom