banner-pro-6Veľakrát sa čudujeme, ako rýchlo ten týždeň ubehol a koľko sme toho stihli za ten týždeň spraviť. Aj počas uplynulého týždňa ste mohli naraziť na množstvo zaujímavých denných článkov, ktoré v sobotu už tradične dopĺňa seriál Gadgety z Číny. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

8000 mAh powerbanka s bezdrôtovou podložkou nabíjania (15,68 €)

Powerbanky jednoznačne patria do povinnej výbavy počas dovoleniek alebo letných festivalov. Prvý gadget, ktorým je ďalšia parádna powerbanka, má relatívne veľkú kapacitu 8000 mAh a navyše podporuje aj bezdrôtové Qi nabíjanie. Smartfón podporujúci túto technológiu teda jednoducho položíte na powerbanku a začne sa nabíjať.

Kúpiť v Banggood.com

Ventilátor s USB koncovkou (10,13 €)

Horúce letné počasie určite príde vhod pre kúpaliská, no pre niektorých predstavuje značnú zdravotnú záťaž. K nezaplateniu je ventilátor, ktorý predstavuje asi najnutnejší doplnok počas leta. Ak je ešte k tomu aj prenosný, ľahký a s USB napájaním, jedná sa o bezkonkurenčnú kúpu.

Kúpiť v Banggood.com

Súprava prvej pomoci do prírody (9,21 €)

Ak sme už pri letných dovolenkách a výletoch do prírody, bezpodmienečne treba mať pri sebe zdravotnícku prvú pomoc. Do prírody sa však hodí aj taká súprava prvej pomoci, v ktorej nájdeme napríklad silné LED svetlo, rôzne nástroje, kompas a ešte ďalšie užitočné pomôcky. Tretí gadget si navyše udržuje cenu pod hranicou 10 €.

Kúpiť v Banggood.com

Nabíjačka tužkových batérií od Xiaomi (8,83 €)

Dôvtip inžinierov zo Xiaomi nepozná hraníc a vo svojom portfóliu majú napríklad aj takúto nabíjačku tužkových batérií, ktorá môže zároveň slúžiť aj ako powerbanka. Samozrejme, len v tom prípade, ak máte vložené nejaké batérie. Nabíjačka podporuje širokú škálu bezpečnostných poistiek a nabíja pri výstupnom napätí 5V.

Kúpiť v Gearbest.com

Prenosný Bluetooth reproduktor od Xiaomi (20,42 €)

Výber zaujímavých letných gadgetov ukončíme luxusným Bluetooth reproduktorom od Xiaomi, ktorý jednoznačne vyniká svojou kvalitou spracovania a až 10 hodinovou výdržou. K zariadeniu sa môžete pripojiť pomocou Blutooth 4.0 a jedná sa o vhodný doplnok do bytu alebo dokonca aj pod altánok na spríjemnenie večerov.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom