banner-oneplus-3Každý týždeň pre vás vyberáme nové a nové gadgety a veríme, že vám naše tipy aj čo to pomôžu pri výbere nového príslušenstva. No nie vždy dokážeme nájsť ten správny gadget, ktorý by sa hodil do nášho päťčlenného výberu. Preto prosíme vás, aby ste nám pomohli s hľadaním a v prípade, že máte nejaké tipy na gadgety, neváhajte a pošlite nám ho do komentárov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Držiak smartfónu na rám bicykla s odkladacím priestorom (4,58 €)

Ak ste vášnivý cyklista, určite oceníte praktický držiak na smartfón, ktorý sa upevní na rám bicykla. Tento držiak však ponúka aj vodeodolnosť, pomerne veľký odkladací priestor a po vložení do krytu môžete smartfón bez problémov používať, nakoľko vrchná fólia dokáže rozpoznať dotyky. K dispozícii sú aj 4 farebné prevedenia.

Kúpiť v Gearbest.com

Funkciami nabitá selfie tyč od BlitzWolf (12,22 €)

Selfie tyče jednoducho patria do základnej výbavy moderne založeného človeka. Môžete ju využívať na vytváranie slávnych selfies, no môže slúžiť aj ako stabilizátor pri natáčaní videa so smartfónom alebo akčnou kamerou. Spoločnosť BlitztWolf sa rozhodla, že skombinuje všetky vymoženosti aktuálnych selfie tyčí a pridá nejaké extra funkcie navyše. Selfie tyč od BlitzWolf teda dokáže poskytnúť vzdialenú spúšť fotoaparátu, reguláciu zoomu a na konštrukcii je taktiež tlačidlo rýchleho prepnutia predného alebo zadného fotoaparátu. Pre dokonalé používanie sa odporúča nainštalovať aplikáciu BW Shutter.

Kúpiť v Banggood.com

Lacný microUSB kábel potiahnutý nylonom (1,83 €)

Nebudeme zbytočne rozpisovať vlastnosti kábla, ktorý vzhľadom na cenu pod 2 € určite nie je ničím výnimočný. Jedná sa teda skôr o dizajnový prvok na kancelársky stôl a použitie dobre vyzerajúceho nylonu dokáže ulahodiť nejednému oku.

Kúpiť v Banggood.com

8 GB USB disk s microUSB koncovkou a USB OTG funkciou (11,94 €)

V poradí už štvrtý gadget je doslova spásou pre jedincov, ktorí neustále postrádajú väčšie interné úložiská. Čo to vlastne tento zvláštny kábel ponúka? Jedná sa o viacúčelový kábel, ktorý integruje 8 GB USB kľúč a dokážeme ho jednoducho pripojiť do smartfónu cez microUSB konektor. Môže však slúžiť ako externý adaptér na pripojenie ďalších periférií cez USB konektor a navyše ho môžeme bez problémov využiť aj ako dodatočné úložisko smartfónu. Kábel tiež podporuje rýchle nabíjanie s maximálnych prúdom 2.4A.

Kúpiť v Banggood.com

10 000 mAh externá batéria BlitzWolf s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0 (18,38 €)

Produktová línia vysokokvalitných gadgetov od BlitzWolf sa neustále rozrastá. Nový produkt, ktorý táto čínska spoločnosť priniesla, je power banka s kapacitou 10 000 mAh, hliníkovou konštrukciou a podporou najmodernejšieho rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Power banka má dva USB výstupy, pričom len jeden podporuje spomínaný Quick Charge 3.0. Cez druhý port môže maximálne tiecť prúd 2,4A a napätie 5V. Články akumulátora dodala spoločnosť Panasonic, ktorá je v tejto oblasti svetovou špičkou.

 Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom