Gadgety z Číny #61

banner-umi-super
Dnes načíname ďalšiu desiatku dielov obľúbených Gadgetov z Číny a do budúcna sa máte na čo tešiť, nakoľko máme pripravené prekvapenia, ktoré vás určite potešia a skvalitnia tento náš tradičný seriál. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vylepšená skrutka na upevnenie fotoaparátu na statív (1,23 €)

Ak vlastníte moderný statív s fluoidnou hlavou, určite poznáte problémy s klasickou skrutkou, ktorá drží na mieste fotoaparát. Nutnosťou je mať pri sebe nejaký skrutkovač, nakoľko bez neho jednoducho neuvoľníte fotoaparát. Šikovným a hlavne lacným riešením je mierne vylepšená skrutka s malým držiakom navrchu, ktorý je v prípade nutnosti k nezaplateniu.

Kúpiť v Banggood.com

Organizér káblov (6,26 €)

Pohodené káble na zemi sú vždy nebezpečné a ľahko sa zničia pri neustálom ťahaní po rôznych povrchoch. Veľmi esteticky a dokonca aj prakticky ich môžete usporiadať týmto gadgetom, ktorý sa hodí aj na palubnú dosku vášho auta. Tento organizér dokáže zachytiť káble rozličných veľkostí a je dostupný v troch farebných prevedeniach.

Kúpiť v Banggood.com

Inteligentný teplomer od Xiaomi (8,84 €)

Portfólio inteligentných domácich produktov spoločnosti Xiaomi je naozaj rozmanité. Takmer každý rok vidíme nejednu novinku, ktorá zdokonaľuje kvalitu ponúkaných produktov čínskeho giganta. Jedným z lacnejších zariadení do inteligentnej domácnosti je teplomer s moderným vzhľadom, ktorý prepojíte s vaším smartfónom a vďaka aplikácii Mi Home je k dispozícii podrobný monitoring teploty. Zariadenie je možné bez problémov namontovať aj do vonkajších priestorov.

Kúpiť v Banggood.com

3D obrazovka pre smartfóny (8,93 €)

Pozeranie filmov cez obrazovku smartfónu je naozaj lahôdkou a moderné panely dokážu vytvoriť jedinečný zážitok pri pozeraní obľúbených filmov. Čo tak ísť trochu do extrému. Múdre čínske hlavy vymysleli držiak so špeciálnym sklom na prednej strane, ktoré vytvára 3D obraz. Smartfón sa jednoducho položí za toto sklo a môže začať pozeranie filmov v 3D.

Kúpiť v Banggood.com

Puzdro na smartfóny so vstavanou klávesnicou (8,94 €)

Púzdro so vstavanou klávesnicou nie je žiadnou prevratnou novinkou a na trhu je ich niekoľko stoviek, ba až tisícok. My sme sa však rozhodli zaradiť toto púzdro hneď pre niekoľko zaujímavých vlastností. Podpora smartfónov je od uhlopriečky displeja 4,2 až po 6,8-palcov. Samotná klávesnica nie je bezdrôtová a pripája sa do zariadenia cez microUSB konektor. Na zadnej strane nájdeme polohovateľný držiak a v ponuke je celkovo 5 farebných prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokNovinky