Gadgety z Číny #60

banner-le-max-2Obľúbené Gadgety z Číny oslavujú už svoj 60. diel a pripravili sme si naozaj zaujímavé príslušenstvo z rôznych kategórií. Ak by ste našli aj vy nejaký zaujímavý gadget, podeľte sa s ním v komentároch.

 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Športové slúchadlá (2,89 €)

Nadšení športovci radi pri púšťajú tréningoch obľúbené skladby. Na trhu existuje množstvo štupľových slúchadiel, ktoré však nie vždy spĺňajú zákony estetiky. Prvý gadget kombinuje práve lákavý dizajn a slušné vlastnosti, čo sa kvality zvuku týka. Ak tomu ešte prirátame aj nízku cenu, vyjde nám, že sa jedná o parádne slúchadlá.

Kúpiť v Banggood.com

USB kábel s microUSB a Type-C koncovkou (5,43 €)

Napájacích káblov je habadej, no vybrať ten kvalitný je poriadny oriešok. Druhý gadget je však kvalitou na veľmi vysokej úrovni a navyše má jednu zaujímavú vlastnosť. Koncovka kombinuje microUSB a nový USB Type-C štandard. Napríklad pri napájaní smartfónu, ktorý používa microUSB konektor, jednoducho otočíte Type-C nabok a objaví sa skrytý microUSB konektor. Kábel podporuje rýchlonabíjanie s maximálnym výstupom 2.1 A.

Kúpiť v Banggood.com

Handsfree spolu s USB portom do auta (19,57 €)

Handsfree patrí v dnešnej dobe do základnej výbavy takmer každého auta. Jedná sa o šikovný spôsob bezpečného telefonovania za volantom. Tretí gadget však myslí trochu viac do hĺbky handsfree. Autá, ktoré nedisponujú touto funkcionalitou musia siahnuť po alternatíve, ktorých je na trhu niekoľko tisíc. Tieto alternatívne handsfree súpravy sa používajú zvyčajne cez 12 V zásuvku, no po využití zásuvky len čisto na handsfree, neostáva miesto pre nabíjanie smartfónov alebo iných zariadení. Ako tretí gadget sme teda vybrali vysokokvalitnú handsfree súpravu, ktorá disponuje aj jedným USB portom pre nabíjanie iných zariadení. Samotné zariadenie je pekne spracované a trochu pripomína futuristické hračky z sci-fi filmov.

Kúpiť v Banggood.com

Držiak smartfónov na bicykle od spoločnosti BlitzWolf (9,06 €)

Áno, našli sme ďalší produkt od neskutočne ambicióznej spoločnosti BlitzWolf, ktorá sa už stala akousi stálicou v našom výbere gadgetov. Dnes sme našli špičkový držiak smartfónov na bicykle, ktorý vydrží aj nejaké to náročnejšie zaobchádzanie v teréne. Držiak je možné otáčať v 360 stupňovom uhle a je vhodný pre smartfóny od 4,7-palcov až do 6-palcov.

Kúpiť v Banggood.com

Elegantné analógové hodinky (14,77 €)

Prečo sme nevybrali moderné smarthodinky? Z času na čas je dobré si zaspomínať na tradičné analógové hodinky, ktoré pomaly strácajú svoje čaro. V poslednom gadgete si teda ukážeme nádherné analógové smarthodinky, ktoré skvele zapasujú do akejkoľvek koncepcie oblečení. Od oblekov až po letné outfity sa budú tieto hodinky vynímať. Veľkým plusom je aj lákavá cena.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]