Gadgety z Číny #59

banner-mi4s
Čím by sme si spríjemnili krásny slnečný sobotný deň? No predsa novým dielom Gadgetov z Číny. Hľadali sme pre vás ďalšie zaujímavé príslušenstvá a tu je tých päť najlepších. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prenosný Bluetooth reproduktor (2,45 €)

Prenosné reproduktory sú skvelým doplnkom na chatu alebo pri príležitosti letnej grilovačky. Náš prvý gadget ponúka na výber zo širokej škály farebných prevedení, pripojenie cez Bluetooth 4.0 a 2 hodinovú výdrž na jedno nabitie.

Kúpiť v CNDirect.com

Digitálny tachometer na bicykel (7,93 €)

V druhom gadgete sme mysleli na vášnivých cyklistov, ktorí potrebujú kvalitný tachometer so širokou škálou funkcií. Tieto kvalitné tachometre stoja nemalé peniaze a tie lacnejšie, bohužiaľ, nedisponujú takou funkčnou výbavou. Druhý gadget je pravým opakom a kombinuje skvelú cenu so širokou škálou funkcií.

Kúpiť v CNDirect.com

Bezpečnostná kamera s nočným videním (37,40 €)

Kvalitné zabezpečenie domu nemusí stáť nutne niekoľko stoviek eur. Lacnejšia náhrada z Číny dokáže zastúpiť potreby základného monitorovania bytu alebo domu. Ku kamere sa dá pripojiť vďaka programu cez počítať, no bez problémov sa dá využiť aj smartfón alebo tablet. Výsledné video je v rozlíšení 640 x 480 pixelov pri 25 snímkach za sekundu. Čerešničkou na torte je podpora nočného videnia.

Kúpiť v CNDirect.com

Štúdiový mikrofón (6,32 €)

Štúdiové mikrofóny sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy amatérskeho hudobníka, ale aj profesionálnych zvukárov. V našom predposlednom gadgete sme sa však zamerali na udržanie nákladov naozaj nízko, no pritom sme sa snažili zachovať kvalitu produktu. Tento mikrofón určite neodporúčame na plnohodnotné používania vo vážnych zvukových nahrávkach, no do nenáročných videí alebo pri Skype-ovaní nájde uplatnenie.

 Kúpiť v CNDirect.com

Bluetooth reproduktor s HiFi zvukom (27,92 €)

59. diel zakončíme ďalším prenosným Bluetooth reproduktorom. Tentoraz sa však jedná o vysokokvalitný produkt, ktorý ponúka aj HiFi. Vo vnútri zariadenia nájdeme 500 mAh batériu a výsledný výkon tohto reproduktora je 10 W.

Kúpiť v CNDirect.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]