Gadgety z Číny #58

banner-mi5
Dnes nás síce čaká hokejový sviatok v podobe zápasu so silnou Kanadou a pevne veríme, že naši chlapci to zvládnu, no ešte predtým sa poďme pozrieť na naše najnovšie Gadgety z Číny.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Power banka od BlitzWolf s kapacitou 10400 mAh (18,87 €)

Výrobca BlitzWolf má vo svojich radoch aj skvelú powerbanku, ktorá je „nabúchaná“ špičkovými komponentami a ponúka vysokú kvalitu prevedenia. Jej kapacita je 10400 mAh a dokáže využiť rýchlonabíjaciu technológiu Qualcomm Quick Charge 2.0. Táto powerbanka je priamym konkurentom pre staršiu 10000 mAh batériu od Xiaomi, ktorej recenziu nájdete tu.

Kúpiť v Banggood.com

Všestranné Bluetooth zariadenie Oukitel A8 (20,67 €)

Tak toto je presne to, čo mnohí používatelia dlho hľadali. Oukitel A8 je parádne Bluetooth zariadenie, ktoré môže slúžiť hneď na niekoľko účelov. Zariadenie môžete využiť ako mikrofón pri hovoroch, ako vzdialenú spúšť fotoaparátu a v neposlednom rade aj ako prevenciu proti strate vášho pripojeného smartfónu. Šikovná vecička, čo poviete?

Kúpiť v Banggood.com

Ventilátor s USB a microUSB výstupom (3,14 €)

Blíži sa leto a spolu s ním aj vysoké teploty, ktoré vôbec neprospievajú nášmu organizmu. Väčšina z nás preto hľadá rôzne malé prenosné ventilátory, ktoré môžu jednoducho zapojiť do svojho notebooku alebo do smartfónu. Presne tieto požiadavky spĺňa náš tretí gadget, ktorý má veľmi elegantne vyriešené výstupné konektory. V prípade, že využijete len klasické USB-A, microUSB je skryté vo vnútri konektora. Po následnom vyklopení microUSB vám už nič nebude brániť v používaní ventilátora spolu so smartfónom alebo tabletom.

Kúpiť v Banggood.com

Šikovná power banka od BlitzWolf s kapacitou 3350 mAh (8,98 €)

Rozhodli sme sa, že ako štvrtý gadget opäť vyberieme nejaký produkt od spoločnosti BlitzWolf, ktorá v nás zanechala ohromný dojem. Aj teraz si trochu priblížime ďalšiu power banku, ktorá má síce menšiu, 3350 mAh kapacitu, no je primárne zameraná na kompaktnosť a schopnosť nosenia v akejkoľvek taške alebo dokonca v nohaviciach. Powebanka používa len tie najkvalitnejšie komponenty a podporuje nabíjanie pri výstupe 1,5 A. Záujemca si môže vybrať z rôznych farebných prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Zosilňovač WiFi signálu od Xiaomi (8,88 €)

Tiež sa trápite so slabým WiFi signálom na druhom konci domu alebo bytu? V tom prípade ste už určite počuli o zosilňovači WiFi signálu. Mnohokrát však stoja nemalé peniaze a radšej si poviete, že sa uspokojím so slabším signálom. Čínsky gigant, spoločnosť Xiaomi, však rieši aj tieto problémy a ponúka skvelý WiFi repeater, ktorý sa dá jednoducho ovládať cez aplikáciu Xiaomi Mi Home a nemusíte ani poznať zložité sieťové konfigurácie, nakoľko všetko za vás spraví spomínaná aplikácia. Ak k tomu prirátame parádnu cenu, jedná sa o výbornú kúpu.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]