Gadgety z Číny #57

banner-p9
Veríme, že aj keď prebiehajú hokejové majstrovstvá sveta v Rusku, nájdete si čas na náš seriál Gadgety z Číny. Počas týždňa sme hľadali nové a hlavne zaujímavé príslušenstvo pre vašich miláčikov, ktoré stojí za zmienku.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nabíjačka do auta s 3 USB výstupmi (14,08 €)

Nabíjačiek do áut sme už mali nespočetné množstvo, no tá dnešná ponúka jednu veľmi dôležitú vlastnosť – disponuje až tromi USB výstupmi. Svojou konštrukciou, ktorá zapasuje do bežných držiakov na poháre v palubnej doske vášho auta a hlavne možnosťou nabíjania až trochu zariadení naraz, si získava našu veľkú priazeň. Navyše získavate aj priestor pre ostatné maličkosti.

Kúpiť v Gearbest.com

Inteligentná farebná LED žiarovka Yeelight od Xiaomi (21,74 €)

Moderné výrobné technológie žiaroviek ponúkajú rozmanité možnosti prispôsobenia a ovládania. Do tejto pestrej oblasti sa vydala aj spoločnosť Xiaomi a predstavila svoju inteligentnú žiarovku Yeelight, ktorá dokáže reprodukovať niekoľko miliónov farieb. Jednoduché a intuitívne ovládanie prebieha cez WiFi pomocou skvelo spracovanej aplikácie.

Kúpiť v iBuygou.com

Držiak na vytváranie 360 stupňových videí (16,67 €)

Jeden z mnohých spôsobov ako vytvoriť nádherné zábery je vytvorenie takzvaných 360 stupňových videí, teda videí, ktoré zachytávajú celé okolie v každom možnom uhle. Natočiť kvalitné 360 stupňové nie je žiadnou hračkou a práve pre tento účel slúži automatizovaný držiak, ktorý dokáže za 60 minúť vytvoriť spomínané video. K dispozícii je však aj možnosť vytvorenia kratších videí v menšom uhle. Samotný držiak ponúka upevnenie na akýkoľvek statív, pričom na držiak môžete upevniť svoj smartfón, akčnú kameru ale aj zrkadlovku.

Kúpiť v Bangood.com

Stolová lampa s bezdrôtovou nabíjačkou (34,79 €)

nillkin-qi-lampa

 

Pekných stolových lámp je ako maku, no nájsť nejakú s modernou funkcionalitou navyše je poriadny oriešok. V predposlednom gadgete si trochu priblížme vynikajúcu stolovú lampu od známej firmy Nillkin, ktorú mnohí poznajú výrobou kvalitných temperovaných skiel. Spoločnosť sa však rozhodla vstúpiť aj do tejto oblasti techniky a LED lampu vyšperkovala futuristickým dizajnom s čerešničkou na torte v podobe bezdrôtovej Qi nabíjačky. K dispozícii máme aj možnosť postupného tlmenia intenzity svetla dotykom.

Kúpiť v Bangood.com

Handsfree do auta od BlitzWolf (9,81 €)

Ďalšia vychytávka od BlitzWolf. Táto spoločnosť stúpa raketovým tempom a vďačí tomu hlavne svojím špičkovým príslušenstvom, ktoré je dostupné za parádne ceny. Náš posledný gadget je v tomto smere skvelým príkladom. Jedná sa o plnohodnotné handsfree do auta s podporou najmodernejšieho Bluetooth 4.1 pripojenia, no zároveň môže slúžiť aj ako sprostredkovateľ multimediálnej zábavy. Jednoducho ho pripojíte na domáce kino a zábava môže začať. Táto malá „vecička“ dokáže ozajstné divy a jedná sa o skvelú kúpu.

Kúpiť v Bangood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]