Gadgety z Číny #55

banner-redmi3pro
Pevne dúfame, že sa vám naše posledné diely Gadgetov z Číny páčili a samozrejme naplno pokračujeme aj v ďalších častiach, v ktorých sme si pripravili hneď niekoľko špičkových produktov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Externý box pre HDD a SSD disky (8,69 €)

Prvý gadget je zameraný hlavne na majiteľov notebookov. Tí zväčša postrádajú rýchlejšie interné úložiská a v prípade, že sa rozhodnú kúpiť lacnejšie SSD, značne stratia z kapacity tradičných diskov. Na scénu teda prichádza externý box, do ktorého je možné vložiť tradičné 2.5″ HDD alebo SSD disky. K notebooku alebo počítaču sa box pripája cez USB 3.0 rozhranie, takže rýchle prenosové rýchlosti sú zaručené. Samotný držiak pôsobí veľmi elegantným dojmom, nakoľko je vyrobený z kvalitného hliníka.

Kúpiť v Bangood.com

Bluetooth reproduktor s dlhou výdržou (12,68 €)

Čínske e-shopy sú plné najrôznejších bluetooth reproduktorov, z ktorých je vždy náročné vybrať si tie kvalitnejšie. Náš druhý gadget je však v niekoľkých oblastiach absolútnou špičkou. Jedným z hlavným dôvodov na kúpu je veľká 2000 mAh batéria, ktorá zaručí nepretržité prehrávanie až počas 12 hodín. Hudbu je možné prehrávať z microSD karty, po pripojení USB disku a samozrejme aj cez pripojený smartfón pomocou Bluetooth či AUX. Reproduktor obsahuje aj vlastné FM rádio.

Kúpiť v Bangood.com

Držiak smartfónu na palubnú dosku so vstavanou nabíjačkou (10,50 €)

remax-drziak-do-auta

 

Držiak smartfónu, ktorý sa upevní priamo na vrch palubnej dosky vášho auto nie je ničím výnimočným. Ten od známej spoločnosti Remax je však mierne odlišný. Okrem veľmi dobrej kvality spracovania ponúka aj vstavaný nabíjací kábel s microUSB koncovkou a dokonca aj s Lightning konektorom pre zariadenia Apple. Na držiaku je taktiež možné nastaviť uhol pre čo najlepšie pozorovanie a kvalitu aj na priamom slnku. Výborná cena je čerešničkou na torte.

Kúpiť v Bangood.com

Nabíjací dok s USB Type-C konektorom (6,34 €)

Skvelým doplnkom na stôl pravého technologického nadšenca je nabíjací dok. Mnoho súčasných high-end smartfónov podporuje takzvané bezdrôtové nabíjanie, no ešte stále sa nájdu vlajkové lode bez tejto zaujímavej vlastnosti. Nabíjací dok je teda skvelým riešením a ten v našom výbere disponuje najnovším USB Type-C konektorom.

Kúpiť v Bangood.com

Najnovší Xiaomi reproduktor (20,84 €)

Nakoniec sme si nechali najnovší počin v oblasti audio techniky od Xiaomi. Jedná sa o malý a kompaktný Bluetooth reproduktor, ktorý zaujme aj svojím vydareným vzhľadom. S rozmermi len 5 x 5 x 2,5 cm sa jedná o naozaj vhodného adepta do rôznych kútov bytu či domu. Výkon reproduktora sú 2W.

Kúpiť v Bangood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]