Gadgety z Číny #54

banner-redmi3proUbehol nám ďalší týždeň a krásny slnečný víkend si spríjemníme obľúbeným seriálom Gadgety z Číny. Dnešný výber bude opäť veľmi zaujímavý a nebudú chýbať ani rôzne „špecialitky“. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Magnetický držiak smartfónu do auta (4,50 €)

Pomaly sa stáva tradíciou, že v každom diele vám prinášame nejaký ten produkt od spoločnosti BlitzWolf. Aj tento týždeň sme objavili skvelý produkt od tejto ambicióznej firmy. Jedná sa o veľmi šikovný držiak smartfónu do auta. Princíp je ozaj veľmi jednoduchý, nakoľko stačí nalepiť malú magnetickú nálepku na zadnú časť smartfónu a následne už stačí iba položiť zariadenie na držiak, ktorý je možné otáčať v 360 stupňovom uhle.

Kúpiť v Bangood.com

Malý USB WiFi adaptér (7,66 €)

Máte doma starý počítač, ktorý však stále odmietate vyhodiť a chcete mu ešte dať šancu? Jedným z možných vylepšení starších notebookov alebo počítačov je pridanie externej WiFi karty. Mnohokrát sú však karty drahé a neoplatí sa do nich investovať. Tu nastupuje na scénu malý USB WiFi adaptér, ktorý podporuje rýchlosť až do 300 Mbps.

Kúpiť v Bangood.com

Nabíjačka do auta s USB Type-C koncovkou (13,51 €)

Áno, ďalší produkt od BlitzWolf. Táto spoločnosť si nás svojimi produktmi neskutočne získala a prináša najlepšiu voľbu medzi nízkou cenou, no veľmi vysokou kvalitou produktu. V treťom gadgete prinášame úžasnú nabíjačku do auta, ktorá disponuje všetkými modernými štandardmi a dokonca má aj nový konektor USB typ-C. Výstupný výkon je vysokých 24 W a v podpore nájdeme aj rýchlonabíjaciu technológiu Qualcomm Quick Charge 2.0. Skvelá kúpa pre motoristov!

Kúpiť v Bangood.com

Vertikálna optická myš (17,28 €)

Pre mnohých je klasická plochá myš jednoducho nepohodlná a potrebujú pri práci zmenu. Na scénu prichádza vertikálna myš, ktorá podľa lekársky podložených faktov znižuje poškodenie nervov pri dlhej práci s počítačmi. S cenou pod 20 € a dokonca s doručením z európskeho skladu, sa jedná o vynikajúcu ponuku.

Kúpiť v DX.com

Bezdrôtový prenos obrazu cez MiraScreen (11,20 €)

Jedným z najznámejších a hlavne najefektívnejších spôsobov prenosu obrazu zo smartfónu do televízora je cez Miracast (MiraScreen). Ponúka prenos cez WiFi sieť a náš posledný gadget dokáže využiť hneď niekoľko typov pripojenia od DLNA až po Airplay od Applu. Samozrejmosťou je plná podpora FullHD videa s dosahom až 10 metrov. Využitie nájde v operačných systémoch Android, Apple a dokonca aj vo Windowsoch.

Kúpiť v Tinydeal.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]