Gadgety z Číny #53

banner-mi5
Presúvame sa už do druhého aprílového týždňa a už tradične vám každú sobotu prinášame obľúbené Gadgety z Číny. Ani dnes sme teda neleňošili a vybrali sme veľmi zaujímavé príslušenstvo. Poďme sa na jednotlivé gadgety pozrieť trochu podrobnejšie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dátový microUSB kábel od spoločnosti Remax (3,44 €)

Aj do nášho ďalšieho výberu sme sa rozhodli zaradiť nový microUSB kábel, ktorý oproti svojim konkurentom vyniká nejakou špeciálnou vlastnosťou. Tentoraz je to tradičný plochý microUSB kábel od známej firmy Remax. Kábel disponuje vysokou kvalitou prevedenia, podporou rýchleho nabíjania s výstupom 2,1A a telo kábla je spevnené niekoľkými pevnými materiálmi. Dĺžka kábla je 1 meter.

Kúpiť v Bangood.com

Pandaoo U8 Bluetooth smarthodinky (9 €)

Najlacnejšie smarthodinky, aké boli doteraz vyrobené stáli niečo okolo 20 €. Mysleli sme si, že táto suma je až prehnane nízka, no smarthodinky Pandaoo U8 posúvajú latku ešte nižšie. Stoja menej ako 9 € a vo svojej výbave ponúkajú posielanie SMS správ, telefonovanie a dokážu vzdialene ovládať spúšť fotoaparátu na pripojenom smartfóne.

Kúpiť v Gearbest.com

Micro HDMI -> Mini HDMI, HDMI -> VGA + 3.5 mm audio jack (7,36 €)

Mnohí máte určite doma klasickú redukciu z microUSB do HDMI konektora. Staršie monitory majú však len zastaralý VGA konektor, ktorý sa pomaly úplne vytráca. Náš tretí gadget ponúka kompletnú sadu video redukcií s bonusom v podobe 3,5 mm audio jack kábla. S touto kombináciou sa už nikdy nebudete strachovať, či máte tie správne redukcie alebo káble.

Kúpiť v Volumerate.com

Merač teploty a vlhkosti do auta (3,09 €)

Vonku horúce letné počasie a hovoríte si, že na koľko by som asi mal dať teplotu klimatizácie? Lekári odporúčajú nastaviť o 10 stupňov menej ako je vonkajšia teplota. Ak teda máte staršie auto, ktoré nemá automatickú klimatizáciu s ukazovateľom teploty, náš 4. gadget je pre vás ako stvorený. Malé rozmery ideálne sadnú na palubnú dosku a skvele sa hodí aj merač vlhkosti. A toto všetko je k dispozícii za 3 €.

Kúpiť v Volumerate.com

VR okuliare BlitzWolf (29,44 €)

Virtuálna realita v posledných mesiacoch poriadne stúpa a svetoví giganti prinášajú vlastné riešenie tejto pomerne mladej technologickej oblasti. Vlak si nechce nechať ujsť ani spoločnosť BlitzWolf, ktorú poznáme ako výrobcu vysokokvalitných káblov a nabíjacích adaptérov. Vstup do virtuálnej reality je teda veľkou neznámou, no prvotné reakcie na tieto okuliare sú veľmi pozitívne. Špičkové spracovanie, pohodlné nosenie a adaptivita na smartfóny s uhlopriečkou displeja až 6-palcov robia z tohto gadgetu skvelé riešenie pre tých, ktorí by radi vyskúšali virtuálnu realitu. Čerešničkou na torte je ovládač, pomocou ktorého si jednoducho a efektívne zahráte hry vo VR.

Kúpiť v Bangood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]