banner-mi5
Jubilejný 50. diel je tu už budúci týždeň a vaše obľúbené Gadgety z Číny dosiahnú ďalší veľmi pekný miľník. Zbytočne však nepredbiehajme a poďme sa spolu pozrieť na to čo sme si pre vás dnes pripravili.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Držiak na smartfóny do auta (3,64 €)

Držiakov na smarfóny do auta sme tu mali neúrekom, no ten dnešný sa vyznačuje skvelým moderným dizajnom a kvalitnou konštrukčnou stránkou. K dispozícii je v 2 farebných prevedeniach a je vhodný pre smartfóny s uhlopriečkou displeja od 3,5 až do 6 palcov.

Kúpiť v Bangood.com

Multifunkčná kľúčenka (2,73 €)

663-2237

Druhý gadget v poradí sa vyznačuje veľmi veľkou praktickosťou. Táto akýsi kľúčenka na klasické kľúče je vhodným nástrojom pri rôznych situáciách, ktoré sa nám stávajú pravidelne v živote. Nájdeme tu napríklad 4 typy skrutkovačov, otvárač na pivo a menší nožík. S cenou pod 3 € je to veľmi výhodná kúpa.

Kúpiť v Bangood.com

Adaptér z USB Type-C na USB 3.0 (3,64 €)


Momentálne sa začína nový napájací konektor USB typ-C udomácňovať vo viacerých smartfónoch a tabletoch. Náš tretí gadget je však mierne špeciálny, nakoľko ponúka redukciu zo spomínaného konektora USB typ C na vysokorýchlostné USB 3.0. Telo adaptéra je vyrobené z hliníka a ponúka kvalitu na veľmi vysokom štandarde.

Kúpiť v Bangood.com

Nabíjačka do auta s ukazovateľom napätia a okolitej teploty (5,42 €)

V našom predposlednom gadgete vám prinášame multifunkčnú nabíjačku, ktorá je vhodná do 12V a aj do 24V zásuviek. Samotná nabíjačka disponuje ukazovateľom aktuálnej spotreby napätia a taktiež ponúka merač okolitej teploty.

Kúpiť v Dx.com

USB OTG na 4 porty (9,62 €)

USB OTG kábel by nemal chýbať u žiadneho technologického nadšenca, no náš posledný dnešný gadget sa vyznačuje jednou špeciálnu vlastnosťou. Ponúka totižto až 4 USB porty na pripojenie externých periférií. Ak sa pozrieme na cenu, ktorá je pod hranicou 10 € je to veľmi výhodná kúpa.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP