banner-mi-pad-2
Populárne Gadgety z Číny dnes načnú svoju ďalšiu desiatku. Pripravili sme si pre vás veľmi užitočné vychytávky do domácnosti a hlavne do kancelárie. Tak poďme sa teda pozrieť na dnešný výber.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Úchytky káblov na stole (1,58 €)

Nie je žiadnym tajomstvom, že pohodené a zamotané káble na stole kazia celkový dojem z pracovného priestoru. Pre tento účel slúžia úchytky káblov, ktoré jednoducho upevníte na rôzne povrchy stolov. V balení nájdete až 6 kusov a výsledná cena je len 1,58 €.

Kúpiť v Bangood.com

Štýlová a zároveň lacná podložka podložka pod myš (3,08 €)


Stále nás udivuje, ako sa dokáže čínsky gigant Xiaomi dostať do každého kúta spotrebnej elektroniky a príslušenstva. Výborným príkladom je podložka pod myš od Xiaomi, ktorá je k dispozícii v 5 farebných prevedeniach. Podložka ponúka veľmi kvalitný materiál a celkové rozmery sú 29 x 24 cm. Ak hľadáte nejaké to lacné skrášlenie kancelárie, práve ste ho našli. Xiaomi podložka pod myš stojí iba 3 €.

Kúpiť v Bangood.com

Multifunkčné pero (5,58 €)

Vo výbere lacných kancelárskych doplnkov pokračujeme predmetom, ktorý môže zvýšiť vašu efektivitu pri práci. Toto multifunkčné pero môžete využiť ako pravítko, skrutkovač, stojan pre vás smartfón, pero na displej a samozrejme aj ako klasické pero. Lákavou vlastnosťou je aj krásne strieborné prevedenie. Cena je pritom veľmi prijateľná, len 5 €.

Kúpiť v Bangood.com

Nádherný stojan pre smartfóny a tablety (12,66 €)


Pomaly sa dostávame ku koncu nášho dnešného výberu. Ako predposledný gadget sme vybrali úžasne vyzerajúci stojan pre váš smartfón alebo tablet. Samotný stojan je vyrobený z hliníku a je dostupný v 3 farebných prevedeniach. S kúpou tohto stojana určite vylepšíte váš pracovný priestor a zároveň vám bude dodávať ozajstný pocit luxusu. Cena je síce vyššia, 12,66 €, no stále majte na pamäti, že kolegovia v práci vám budú doslova závidieť :)

Kúpiť v Bangood.com

HDMI Splitter (4,84 €)

Dnešnú časť ukončíme gadgetom, ktorý sa hodí nielen do kancelárie, ale aj do obývačky. Bežné počítače majú jeden, maximálne 2 HDMI výstupy. V oblasti notebookov nájdeme aj také exempláre, ktoré HDMI výstup vôbec nemajú. No ak vlastníte počítač, ktorý disponuje HDMI výstupom a potrebujete ich množstvo zvýšiť, máme pre vás dobrý tip. HDMI splitter, ktorý disponuje až 3 výstupmi je výborný doplnok do vášho inventára. Samotný splitter disponuje prepínačom, ktorým ovládate jednotlivé výstupy. Cena na úrovni 5 € je tiež veľmi dobá vzhľadom k možnostiam používania.

Kúpiť v Bangood.com

Vaše tipy na ďalšie čínske gadgety nám posielajte do komentárov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP