Gadgety z Číny #32

banner-nexus-6p
Každá časť Gadgetov z Číny mi pripomína ako ten čas letí, prejde pár hodín a zase je tu sobota a píšem článok. Vrámci každého týždňa sa toho veľa udeje,  moji kolegovia napíšu kopec zaujímavých článkov a hlavne Číňania pridajú na svoje obchody nové produkty, ktoré si prelistujem a vyberiem tie zaujímavejšie. Tento týždeň nie je výnimkou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Powerbank 20 000 mAh (37 €)

xiaomi-power-bank-20k
Na „pulty“ čínskych elektronických obchodov sa dostala novo predstavený Xiaomi PowerBank s kapacitou až 20 000 mAh. Ide o zatiaľ najväčšiu externú batériu od nich. Prináša nový dizajn, upustili od hladkého hliníka a zvolili drsný povrch a zároveň zachovali pevnú kovovú konštrukciu. Batéria je ľahšia ako dve 10 000 mAh batérie. A to najlepšie je, že Xiaomi zvolilo rýchle nabíjanie, vďaka čomu ju nabijete za iba 5 hodín, čo je rovnaký čas nabíjania ako o polovičku menšej batérie. Powerbank má 2 výstupy na nabíjanie a čip, ktorý vie zistiť, aký prúd má pustiť do vášho zariadenia, aby sa nepoškodilo. Cena batérie je 37 Eur.

Kúpiť na iBuygou.com

2x USB nabíjačka (5,55 €)

Nabíja sa mi práve tablet aj telefón a každý zaberá vlastnú zástrčku, no vďaka tejto nabíjačke si nabijete obidve naraz. Výstupný prúd pre oba porty je 2,4A a čip v batérii rozhoduje, koľko do konkrétneho zariadenia pošle prúdu. Nabíjačka sa samozrejme dá zapojiť do klasickej EU zástrčky a obsahuje aj LED indikátor, ktorý indikuje nabíjanie a pomôže vám v noci nájsť telefón. Cena je 5,55 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Bezdrôtový ovládač na PS 2 (10,21 €)

Ak ste hrávali PlayStation 1 alebo 2 tak ste určite zažili ten pocit, keď ste museli ťahať celú konzolu, aby ste mohli sedieť na gauči a hrať. Vďaka tomuto gadgetu získate slobodu od káblov. Stačí zapojiť adaptér do PS 2 a môžete hrať retro hry na vzdialenosť 8 metrov od konzoly. Ovládač je poháňaný dvomi AAA batériami, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Cena je 10 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Joway bezdrôtový reproduktor (20,26 €)

Firma Joway pri svojom reproduktore stavila na zaujímavý dizajn, ktorý mi pripomína Pacmana. Reproduktor sa dá spárovať s ľubovoľným zariadením cez Bluetooth 4.0. Ponúka HD kvalitu zvuku, má tlačidlá na ovládanie hlasitosti a prepínanie skladieb, podporuje pamäťové karty MicroSD a má batériu o veľkosti 500 mAh. Taktiež si na tomto reproduktore môžete pustiť rádio. Cena je 20 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Nálepka na toaletu (1,42 €)

Posledná vec z nášho výberu má spoločné so smartfónmi len málo. Ide o nálepku na toaletu: „Najlepšie sedadlo v dome“. Výskumy dokazujú, že až 1/3 ľudí používa telefóny na toalete a nielen ja sa niekedy zdržím na toalete dlhšie s telefónom, jednoducho je to najlepšie miesto v dome. Útulné, osobné a pohodlné. Ak to aj vy podobne cítite, tak si môžete svoj milovaný záchod označiť touto nálepkou, ktorá stojí 1,42 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G
  • MojVelky_ _ _

    vy chudáčikovia, Mirko Cibula