Slnečné a teplé počasie vystriedalo o čosi chladnejšie a pochmúrnejšie, no ani to nebráni tomu, aby si si mohol naplno vychutnať nový diel Gadgetov z Číny.

Ventilátor s ionizátorom vzduchu

Cena: 37 €

Zaujímavý gadget hlavne pre ľudí s alergiou, nakoľko ionizátor prečisťuje vzduch, no uplatnenie nájde aj v mestských bytoch, ktoré sú situované v horšom ovzduší, než tie na dedine.

Kúpiť ventilátor s ionizátorom vzduchu za 37 €

Gearbest

Elektrická pumpa od Xiaomi

Cena: 51 €

Elektrická pumpa na bicykel, nafukovačku či loptu. Poskytuje maximálny tlak až 150 psi, čo bez problémov stačí na väčšinu vecí. Súčasťou je prehľadný displej, na ktorom vidíš všetky dôležité informácie.

Kúpiť elektrickú pumpu od Xiaomi za 51 €

Gearbest

Kôš s automatickým otváraním

Cena: 31 €

10 litrový kôš od spoločnosti Xiaomi so zaujímavou funkciou, ktorá vďaka senzorom umožňuje automatické otváranie veka. Vzdialenosť detekcie je nastaviteľná od 6 do 30 centimetrov. Napájanie prebieha pomocou dvoch AA batérií.

Kúpiť odpadkový kôš s automatickým otváraním za 31 €

Gearbest

Obal na iPhone

Cena: 10 €

Funkčný obal na tvoj iPhone, na ktorom si môžeš zahrať rôzne hry. Celkovo ich je až 36. Obal je dostupný pre všetky modely od iPhone 6, až po najnovší iPhone XS Max.

Kúpiť obal na iPhone za 10 €

Gearbest

Stropné svetlo

Cena: 68 €

Dizajnovo dokonalé svetlo od Xiaomi, ktoré poskytuje výkon až 1800 lumenov. Spotrebuje pritom len 24W. Rozmery sú 30 x 60 cm, takže je vhodné na osvetlenie väčšej plochy (k dispozícii je aj menšie 30×30 cm). Teplota farby je studená biela a samozrejmosťou je aj ovládanie prostredníctvom aplikácie.

Kúpiť inteligentné stropné svetlo Yeelight za 68 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP