banner-honor7
Tento týždeň sme si pre vás pripravili už 3. špeciálnu edíciu našich Gadgetov z Číny, v ktorej sme vybrali 5 inteligentných čínskych hodiniek. V predchádzajúcich špecialoch sme sa venovali Xiaomi gadgetom a hodinkám.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E02 (17,32 €)

Ako prvé predstavujeme hodinky, ktoré vyzerajú ako fitness náramok, no spĺňaju podmienku hodiniek, pretože zobrazujú čas. Okrem toho sa dajú zosynchronizovať cez Bluetooth 4.0 so smartfónmi s Androidom 4.3 a vyšším alebo s iPhone s iOS 7.0 a vyšším. Medzi funkcie tohto náramku patrí: monitor spánku, inteligentný budík, krokomer, merač spálených kalórií a upozornenie na prichádzajúci hovor. Svoje športové úspechy si môžete kontrolovať cez aplikáciu. Výrobca týchto hodiniek nie je známy, no predajca garantuje výdrž 7 dní a vodotesnosť. Cena za tieto hodinky je iba 17 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

W90 (32,15 €)

Ďalšie hodinky už na prvý pohľad vyzerajú viac smart, no bohužiaľ nemôžeme nájsť žiadnu recenziu, ktorá by potvrdila funkčnosť všetkých funkcií. Hodinky ponúkajú naozaj zaujímavé funkcie a špecifikácie. Začneme tým naj a to je podpora MicroSIM a MicroSD kariet, takže cez tieto hodinky môžete telefonovať, posielať SMSky a prehrávať si hudbu z lokálneho úložiska. Taktiež môžete využiť 2 MPx fotoaparát, GPS modul alebo sa môžete pripojiť na internet pomocou 2G pripojenia. Medzi klasické funkcie patrí krokomer a monitorovanie spánku. Systém je v angličtine a podobá sa na ten z iWatch, no na rozdiel jednodňovej výdrže jablkových hodiniek, tieto vydržia 4 dni, no len 4 hodiny telefonovania. Cena je pomerne nízka, iba 32 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

360 (32,05 €)

Hneď na prvý pohľad si všimnete, kde sa čínsky výrobcova inšpiroval. Tieto hodinky sa veľmi podobajú na populárne smarthodinky od Motoroly, Moto 360. Ich cena je však dosť vysoká, 150 €, a ani nie sú oficiálne dostupné na našom trhu. Ak sa vám Moto 360 páčia a chceli by ste nejakú lacnejšiu alternatívu, siahnuť môžete po čínskych s názvom 360. Tie však neobsahujú Android Wear a ani dokonca farebný displej. Tieto hodinky majú základné funkcie, tak ako všetky ostatné smarthodiny: krokomer, Bluetooth pripojenie, register hovorov, telefónny zoznam, zobrazovanie SMS, zobrazovanie notifikácií z telefónu, monitor spánku a prehrávanie hudby z telefónu. Výdrž batérie je 2-3 dni pri priemernom používaní.

Kúpiť v Tinydeal.com

No.1 G2 (53,58 €)

Aj v tomto prípade sa výrobca inšpiroval, tentoraz u Samsungu. Taktiež hodinky poskytujú rovnaké funkcie, no na rozdiel od Samsungu ich využijete so všetkými Androidovými telefónmi (verzia 4.1 a vyššie) a s iPhonmi s iOS 6.0 a vyššie. Medzi hlavné a netradičné funkcie hodiniek patrí nahrávanie videa a merač srdcového pulzu. Ďalšie zvyčajné funkcie sú krokomer, monitorovanie spánku, stopky, budík, telefónny zoznam, zobrazenie počasia, upozornenia… Cena za tieto slušne vybavené hodiny je 53 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Oukitel A28 (49,12 €)

Ak patríte medzi našich skalných fanúšikov, tak možno viete, že týmto hodinkám sa už venoval kolega Dávid Igaz vo svojej recenzii. Pridal som ich do tohto výberu, pretože ma tieto hodinky veľmi zaujali najmä funkci05ami, výkonom a dizajnom. O tradičných funkciách sa dozviete v recenzii, ale čo by som chcel spomenúť je, že hodinky obsahujú merač srdcového pulzu a automatické zapnutie displeja pri pohybe rukou. Čo nebolo spomenuté je, že merač srdcové pulzu je rovnaký ako ten v iWatch. Cena u nášho partnera Tinydeal.com je necelých 50 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP