banner-mx5
Naše Gadgety z Číny oslavujú, je tu ich 20. časť. Už sme predstavili 100 čínskych výrobkov, o ktorých ste možno ani nepočuli, že vôbec existujú. V tejto našej práci chceme pokračovať aj naďalej. Ak máš aj ty tip na zaujímavý gadget, napíš nám ho do komentáru.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tinydeal.com Tip: Ak chceš mať doma svoju zásielku čo najskôr, tak si vyber PostNL (Holandská pošta) pri výbere typu dopravy a zásielku budeš mať doma do 10 dní od odoslania a navyše dostaneš aj číslo na sledovanie.

Mini Quadrokoptéra (14,30 €)

Vždy si túžil po vrtulníku? Teraz prišla tvoja šanca jeden vlastniť, ide o mini quadrokoptéru s rozmerami 11 centimetrov, je to málo, ale za cenu 14 eru je to výborná hračka pre všetkých chlapcov. Tento dron v tme svieti, má funkciu návratu na miesto štartu jedným tlačidlom a dokáže spraviť aj 360 stupňový premet. Výdrž batérie je udávaná na 6 minút. O kvalite a schopnostiach tohto malého lietajuceho zázraku sa môžete presvedčiť na tomto videu. V balení nájdete aj kábel na nabíjanie, náhradné vrtuľky a skrutkovač.

Kúpiť v Tinydeal.com

Powerbank Meizu (28,6 €)

Už skoro každý výrobca ponúka externé batérie a spoločnosť Meizu nie je výnimkou. Aj keď má Meizu slovenské zastúpenie, tak u nás nekúpiš tento powerbank, preto ho si ho musíš objednať z Číny za trochu vyššiu cenu – 28 eur. Za túto cenu dostanete kapacitu 10 000mAh v tele hrubom iba 18 mm. Okrem toho obsahuje funkciu rýchleho nabíjania, vďaka ktorej batériu nabiješ za 3 a pol hodiny. Efektivita batérie je na úrovni 93 percent a Meizu MX5 (3150mAh) s týmto power bankom nabijete 2,5-krát a  iPhone (1810mAh) 4,5-krát.

Kúpiť v Tinydeal.com

Držiak na mobil do auta (4,92 €)

Mnoho ľudí v súčasnosti namiesto klasickej hardwarovej navigácie využíva navigáciu, ktorú majú nainštalovanú v telefóne. Existuje veľa držiakov na mobily do auta, ale páve tento sme vybrali z toho dôvodu, že sa dá s ním ľahko manipuľovať vďaka dlhému ramenu. Do držiaku umiestniš zariadenie, ktoré ma rozmery od 3,2 do 6 palcov. Držiak sa dá pripevniť na sklo a dobre drží vďaka podtlaku. Cena je na úrovni 5 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Lacný obal na 7 palcový tablet (2,25 €)

Väčšina z nás je rada, keď si našetrí aspoň na nové zariadenie a ďalej nechce (nemá čo) míňať na drahé príslušenstvo, ktoré s radosťou predávajú slovenské elektrá s riadnou maržou. Vďaka bohu a čínskej šikovnosti si môžeme kúpiť príslušenstvo za polovičné ceny. V tomto prípade ide o lowcostové riešenie pre tvoj 7 palcový tablet za iba 2 eurá aj s dopravou. Jedná sa iba o látku, ktorá ochráni tablet pred škrabancami, no pád na zem nezachráni, bohužiaľ.

Kúpiť v Tinydeal.com

Diaľková spúšť pre zrkadlovky Nikon (1,69 €)

Príslušenstvo pre profesionálne zrkadlovky stojí majland, najmä to originálne. Príkladom je aj diaľková spúšť pre zrkadlovky Nikon (D7000, D5000, D3000, D90, D80, D70S, D70, D60, D50, D40X, D40, 8400, 8800, Pronea S, F75, F65, F55, N65, N75, Nuvis S, Lite Touch), ktorá originálna stojí od 16,21 Eur a neoriginálna z Číny stojí necelé 2 Eurá. Rozdiel minimálne 14 eur a obidve zariadenia poskytujú tú istú funkcionalitu a dokonca majú rovnaký dizajn, len čínska je „pre Nikon“ a slovenská originálna je „Nikon“. Za tento rozdiel si draho zaplatíte, ak sa rozhodnete pre originál.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú