Je tu druhý diel našej novej rubriky – Gadgety z Číny. Opäť sa pozrieme na zaujímavé príslušenstvo k vašim smartfónom, ktoré môžete kúpiť „za facku“. 

[/blockquote]

Dnes je sobota, čo znamená pokračovanie nášho nového seriálu. Keďže je ten apríl, tak sa pozrieme na zábavné, ale aj praktické príslušenstvo k vašim miláčikom. Opäť pôjde o vychytávky z Číny, ktoré vám svojou cenou peňaženku určite nevyprázdnia.

Vodeodolný obal na telefón (5,46 €)

Nielen, že sa blíži čas veľkonočného oblievania, ale taktiež sa blíži čas dovoleniek pri mori. Tu využijete vodeodolný obal na telefón, môžete si ho zobrať do vody so sebou a nenechávať ho napospas zlodejom a navyše si môžete spraviť fotky pod vodou. Obal je vodotesný do 20 metrov a má dokonca aj kompas, ktorý „určite“ pod vodou využijete. V balení sa okrem puzdra nachádza aj šnúrka na krk a na ruku.

Jedno extra využitie tohto obalu, keďže Xiaomi ešte nevydalo originálny vodeodolný obal pre svoju športovú kameru:

xiaomi obal

Kúpiť v Tinydeal.com

Smart čapica (10,65 €)

Že čapica nemôže byť smart? Ste na omyle. Táto čapica je skoro smart, dokáže sa spárovať s telefónom cez Bluetooth a vďaka vstavanému reproduktoru môžete počúvať hudbu priamo z čapice. Navyše, čapica je vybavená mikrofónom, takže môžte cez ňu telefonovať alebo komunikovať s Google Now. Za 10 € dokáže toho pomaly toľko, ako smart hodinky. Batéria vydrží 5 hodín a dá sa dobiť pomocou USB kábla.

Kúpiť v Tinydeal.com

Selfie tyčka (5,05 €)

Každý úž snáď videl japonca pobehujúceho s touto selfie tyčkou, no táto tyčka začína byť populárna aj mimo Japonska, dokonca aj Ázie. Ak ste milovníkom selfie z ruky, tak upgradom na selfie tyč sa stanete asi ešte viac cool. Je praktická na prenášanie, pretože v zloženom stave má iba 22 cm a po roztiahnutí má až 95 cm. Už stačí len pripojiť váš telefón a zábava sa môže začať.

TIP: Ak vás niekto napadne, môžte ju využiť aj ako obušok.

Kúpiť v Tinydeal.com

Malá, prenosná externá batéria (2,99 €)

Externé batérie sú fajn, no vo väčšine prípadov sú to veľké a ťažké plastové krabičky, ktoré sa tažšie prenášajú v kapsách. Táto batéria je opak, poskytuje malé rozmery, kapacitu 2600 mAh za cenu iba 3 eurá. Kapacita je kvôli rozmerom malá, no na núdzové nabitie postačuje. Rozmery batérie sú 96 x 24 x 22 mm a váš Xiomi Mi4 nabije na 85 percent. Súčasťou balenia je aj microUSB kábel.

Kúpiť v Tinydeal.com

Mini TV ovládač (1,47 €)

Určite poznáte ten pocit, keď ležíte pred TV a chcete prepnúť reklamu, ovládač je na stole pred vami, ale metrová vzdialenosť sa v tejto chvíli zdá byť ako kilometer, no záchrana je tu v podobe MiniTV ovládača. Za jeden a pol eura vyriešite svoj problém s lenivosťou. Ovládač funguje so všetkými bežnými televízormi. Ovládač je prenosný, má úchyt na kľúče a keď budete v nejakom elektre, môžete ovládnuť všetkých 100 televízorov a prepnúť si na vlastný program :)

Kúpiť v Tinydeal.com

Páči sa vám niektorý z týchto gadgetov? 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP