Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tento týždeň aj Gadgety z Číny podľahli Saganománii a prinášame vám 2 gadgety na bicykel. Okrem toho máme pre vás 2 rozdielne USB káble a lahôdku pre selfie maniakov (predovšetkým asi maniačky).

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Cyklopočítač (3,58 €)

Úspechy Petra Sagana na Tour de France pobláznili mnoho ľudí na Slovensku a určite aj medzi vami sa nájdu takí, ktorých namotivoval a rozhodli ste sa venovať cyklistike. Ak máte radi presné čísla svojich výkonov, nesmie vám chýbať cyklopočítač, ktorý zobrazuje aktuálnu rýchlosť a meria prejdenú vzdialenosť. Taktiež dokáže zaznamenať maximálnu rýchlosť a vypočítať priemernú rýchlosť. V balení prichádza aj s príslušenstvom na upevnenie na bicykel. Najlepšia na tom je cena, iba 3,58 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Cyklodržiak na mobil (6,59 €)

Ďalším cyklogadgetom v našom výbere je držiak na mobil, ktorý si môžete upevniť na bicykel. Vďaka tomuto držiaku môžete využívať navigáciu počas vašich cyklo výletov alebo môžete nahradiť cyklopočítač aplikáciou v mobile (napríklad Runtastic Road Bike Tracker). Držiak sa dá otočiť o 360 stupňov a taktiež sa dá upraviť šírka pre rôzne zariadenia. Cena za tento gadget je 6,59 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

USB náramok (3,59 €)

Tento gadget by sa dal charakterizovať ako módny doplnok pre geekov. Ide o USB kábel, ktorý je skrytý v náramku na ruku tak, že si môžete svoj mobil pripojiť kdekoľvek kamkoľvek. Môžete si ho zakúpiť v 5 farbách: červená, modrá, biela, zelená a šedá. Cena je rozumných 3,59 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Externý blesk (4,84 €)

Tento gadget je určený pre všetkých selfie a foto maniakov, ktorý obľubujú nočné fotografie. V prípade selfie v tmavom prostredí je výsledna fotografia príliš tmavá, no vďaka externému blesku vytvoríte výbornú fotografiu. Tento blesk obsahuje 16 LED diód a obsahuje tri módy osvetlenia: slabý, stredný a vysoký. Má v sebe nabíjateľnú batériu, ktorá má kapacitu 200 mAh. Tento blesk pripojíte pomocou konektoru na slúchadlá a taktiež budete potrebovať aplikáciu pre synchronizáciu blesku a fotoaparátu. Cena je iba 4,84 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Ohýbatelný USB kábel (2,71 €)

Rôznych USB káblov sú milióny, no tento USB kábel sa líši od ostatných tým, že je krátky a ohybný. Môžete si ho rôzne ohnúť a tak ako je na obrázku znázornené môžete svoj mobil na neho nastrčiť a nabíjať ho. Kábel má samozrejme mnoho výhod, ktoré môžete objaviť, ak si ho kúpite za 2,71 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú