Opäť je tu sobota a máme tu pre vás nový diel rubriky Gadgety z Číny. Tento týždeň sme sa snažili vybrať veľa užitočných doplnkov, ktoré vám uľahčia každodenný život. A na záver tu máme naozaj špeciálny gadget, ktorý svojim účelom mnohých prekvapí.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Inteligentné Xiaomi tenisky (90,80 €)

Prvým gadgetom v dnešnom výbere je opäť novinka z dielne najväčšieho čínskeho výrobcu Xiaomi. Xiaomi sa rozhodlo vstúpiť na trh s fitness doplnkami vskutku zaujímavým spôsobom. Prednedávnom uviedla fitness topánky, ktoré merajú vašu výkonnosť a mnohé ďalšie atribúty pri fitness činnosti. Cena toho zaujímavého produktu je síce vyššia, no môžete očakávať špičkovú kvalitu a spoľahlivosť.

Kúpiť v Tinydeal.com

Hodinky so zapaľovačom (12,49 €)

Určite mnohí z vás nosia hodinky ako módny doplnok, ktorý reprezentuje daného človeka v spoločnosti. Nemusíte však utrácať horibilné čiastky za drahé a značkové hodinky, keď si môžete kúpiť pekne vyzerajúce hodinky aj za zlomok ceny a dokonca s milým doplnkom navyše. Tento zaujímavý kúsok v sebe skrýva zapaľovač a tak fajčiarom uľahčí život.

Kúpiť v Tinydeal.com

Mini USB ventilátor (7,79 €)

Ďalším gadgetom v dnešnom diele je v týchto dňoch najžiadanejší spotrebič v domácnosti. Tento malý šikovný ventilátor môže spríjemniť vaše posedenie na pláži alebo na terase, kde si môžete vychutnať príjemne vychladený koktail alebo pivko. Zariadenie má v sebe batérie, ktoré sa nabíjajú cez USB. Výbornou kombináciou je potom externá batéria, ktorá dodáva šťavu práve pre tento malý ventilátor a vám tak nič nebráni si vychutnávať príjemné letné chvíle. Bonusom navyše je po tom výborná cena.

Kúpiť v Tinydeal.com

Diaľkovo ovládaný vták (10,43 €)

Vinári a záhradkári teraz zbystrite pozornosť. Máme pre vás výborný doplnok do vašej záhrady, ktorý môže vyriešiť nejeden problém. Počas celého roka sa vinárom a záhradkárom snaží zničiť úrodu nejeden škodlivý vták. Na túto problematiku je zacielená táto vychytávka, ktorá napodobňuje zvuky odstrašujúce skoro všetky druhy vtákov. Výbornou vlastnosťou je potom dvojica LED svetiel a diaľkové ovládanie.

Kúpiť v Tinydeal.com

16 GB USB Drift Bottle Shape (7,26 €)

No a sľúbená exkluzivita na záver. Určite si mnohí z vás pamätajú na časy, keď sme posielali pozdravy a odkazy po vode vo vnútri fliaš. Tieto časy chce navrátiť v modernejšej forme ďalší gadget, ktorý slúži ako USB kľúč. Po nostalgickej stránke je to príjemný doplnok, ktorý môže slúžiť aj ako moderná forma papiera s odkazom.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP