Víkend nám opäť naplno beží a s tým je už na našom portáli späté aj ďalšie vydanie obľúbených Gadgetov z Číny. Tentoraz už v celkovom 168. diele. Aj tentoraz sa môžeš tešiť na užitočné pomôcky pre teba.

Vonkajšie svetlo s pohybovým senzorom

Cena: 10 €

S danou cenou ide o skvelú doplnok na terasu, príjazdovú cestu k domu. Vonkajšie svetlo disponuje solárnym nabíjaním a tiež senzorom, ktorý zaznamenáva pohyb a automaticky zasvieti v prípade jeho detegovania. Vďaka solárnemu nabíjanie netreba svetlo pripájať do elektrickej siete, samozrejme, treba ho pripevniť na vhodné miesto, kde bude dostatok slnečného svetla počas dňa.

Kúpiť vonkajšie svetlo so solárnym nabíjaním a detekciou pohybu za 10 €

Nočné LED svetlo s USB konektormi

Cena: 11 €

Nočné LED svetlo má príjemnú teplú bielu farbu, takže ani počas noci neruší. K dispozícii sú tri režimy, zapnuté/ vypnuté/ a automatické nastavenie. Posledný režim využíva ambientný senzor a na základe okolitého osvetlenie spustí LED svetlo v noci a ráno po svitaní sa opäť vypne. Gadget ponúka aj dva USB konektory, takže pokojne si cez noc nabiješ aj svoj smartfón.

Kúpiť nočné LED svetlo s príjemným bielym svietením za 11 €

Gadget pre zloženie displeja zo smartfónu či tabletu

Cena: 10 €

Ďalší gadget v dnešnom výbere je rozhodne určené pre domácich kutilov, ktorí sa radi vŕtajú v útrobách zariadení. Táto pomôcka ti pomocou prísaviek umožní jednoduchšie zloženie displeja z konštrukcie, či už smartfónu alebo tabletu.

Kúpiť gadget na zloženie displeja za 10 €

Prilba na nápoje

Cena: 5 €

Svetom momentálne rezonujú zápasy futbalových majstrovstiev sveta. K pozeraniu jednotlivých prenosov sa rozhodne hodí aj pivo či iné obľúbené nápoje a s touto prilbou bude ich pitie štýlové.

Kúpiť prilbu na nápoje za 5 €

LED pásik

Cena: 13 €

LED pásik vie veľmi príjemne vylepšiť dizajn nábytku či celých izieb. Skvele zapasuje do kuchyne či kúpelne. Využiť ho môžu aj dámy pripnutím na zrkadlo, čím získajú rovnomerné osvetlenie napríklad pri maľovaní. Možností je mnoho. LED pásik v ponuke meria takmer 4 metre a jeho dĺžku je možné jednoducho skrátiť. Upravovať je možné aj intenzitu svietenia.

Kúpiť LED pásik s rôznymi možnosťami na využitie za 13 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom