gadgety

Gadgety z Číny #129


Tento týždeň bol na novinky pomerne bohatý. Mohol si vidieť nové smartfóny od výrobcu Vivo, toaletný papier od Xiaomi, ale aj naše video o tekutých sklách na displeje. Teraz nastal čas si trochu oddýchnuť a vychutnať si najnovší diel Gadgetov z Číny. 

Nadupaný fitness náramok

Cena: 19 €

Pri výbere fitness náramku sa nemusíš pozerať iba na známe Mi Bandy od Xiaomi. Teraz ti predstavíme veľmi dobrú alternatívu, ktorá navyše ponúka niekoľko funkcií naviac. Náramok je vybavený pomerne veľkým 0.86-palcovým OLED displejom a početnými senzormi, ktoré dokážu rátať kroky, monitorovať spánok, merať prejdenú vzdialenosť či počítať spálené kalórie. Okrem toho je ale k dispozícii aj merač srdcového tepu, krvného tlaku a kyslíka v krvi. Nechýba ani prijímanie upozornení zo smartfónu a nastavenia budíka.

Kúpiť fitness náramok E26
Snímač srdcového tepu / krvného tlaku

Kovový Bluetooth reproduktor

Cena: 26 €

Chceš mať svoju obľúbenú hudbu neustále so sebou, ale reproduktor smartfónu ti nestačí? Zlatou strednou cestou je tento kompaktný reproduktor od výrobcu Remax. Tvorí ho kvalitná kovová konštrukcia, ktorá v sebe ukrýva viac než dobré komponenty. Používateľ sa môže tešiť na silné výšky, dynamické basy a jasné stredy. Spojenie so smartfónom a iným zariadením prebieha cez Bluetooth 4.0, no reproduktor podporuje aj vloženie microSD karty do 32 GB.

Kúpiť bluetooth reproduktor Remax
Kovová konštrukcia / dobrý zvuk

Bluetooth slúchadlo

Cena: 12 €

Často šoféruješ alebo máš nejaké iné dôvody, pre ktoré je ti držanie smartfónu pri uchu neintuitívne? Riešením je toto lacné a jednoduché Bluetooth slúchadlo. Je pohodlné na nosenie, keďže váži iba 50 gramov. So smartfónmi sa prepája cez Bluetooth 4.1, pričom podporuje pripojenie maximálne dvoch zariadení. Nechýba ani redukcia šumu, ktorá zabezpečuje čistejší zvuk hovorov. Dizajn podobný Air Pods je potom už len malým bonusom navyše. ;)

Kúpiť bluetooth slúchadlo
Pohodlné nosenie / čistý zvuk

Mini klávesnica pre Android

Cena: 11 €

Používaš radšej fyzickú klávesnicu namiesto softvérovej? Potom ťa zaujme táto praktická mini klávesnica, ktorá je kompatibilná so širokou škálou Android zariadení. Pripojíš ju k smartfónu, tabletu, TV boxu, ale napríklad aj k herným konzolám. Klávesnica je podsvietená a obsahuje mnoho tlačidiel či touchpad pre ovládanie gestami. Dosah činí 15 metrov a pripojenie prebieha opäť cez Bluetooth.

Kúpiť mini klávesnicu Q9
Podsvietenie / touchpad

Set na opravu elektroniky

Cena: 24 €

Nerád chodíš do servisov a radšej si elektroniku opravuješ sám doma? Potom by sa ti mohla hodiť táto sada skrutkovača a 24 nástavcov priamo od Xiaomi, čiže o kvalitu sa rozhodne nemusíš báť. Podporovaných je až deväť typov skrutiek, takže opravíš naozaj takmer všetko, od smartfónov, cez počítače, až po fotoaparáty a inú elektroniku. Ku všetkému navyše dostaneš hliníkové puzdro.

Kúpiť set na opravu elektroniky od Xiaomi
24 nástavcov / hliníková rukoväť

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom