Prešiel ďalší týždeň a Slovensko naďalej sužujú horúčavy. Či už tráviš čas niekde pri vode, alebo radšej v pohodlí domova, najnovší diel Gadgetov z Číny by si rozhodne nemal zmeškať. 

Inteligentná váha

Cena: 22,17 €

V dnešnej dobe už aj obyčajná váha môže byť inteligentná. My sme pre teba našli gadget, ktorý si určite zamiluješ. Okrem tradičných vymožeností totiž najviac zaujme aplikácia pre smartfóny, v ktorej môžeš sledovať množstvo zaujímavých štatistík, ako je napríklad BMI index. Poskytuje naozaj komplexný prehľad, či sa ti darí udržať sa vo forme pred letnými zážitkami na pláži.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť inteligentnú váhu

Odpudzovač zveri

Cena: 11,52 €

Ak si aj ty vášnivý zahradkár, neraz sa ti už určite stalo, že nejaká zver poškodila zeleninu alebo ovocné stromy. Aj z tohto dôvodu sme sa tak rozhodli ako druhý gadget zaradiť odpudzovač zveri, ktorý využíva ultrazvukové frekvencie. Samotné zariadenie je pripravené na plnohodnotné používanie vonku, pričom ako zdroj energie využíva solárne panely na konštrukcii. Môžeš si dokonca zvoliť rôzne typy rušenia pre rôzne druhy zveri.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť odpudzovač zveri

Fľaša na kempovanie

Cena: 7,97 €

Počas letných kempingov pri mori či doma v Tatrách sa hodí akákoľvek praktická výbava. Práve do tejto skupiny sa zaraďuje aj táto fľaša, ktorá okrem vskutku príťažlivého dizajnu ponúka aj podľa tvrdení výrobcu vlastnosti, pri ktorých sa horúci nápoj udrží v pôvodnom stave 12 hodín, respektíve perfektne zachladený nápoj v lete potom 24 hodín. Zaujímavý gadget, čo povieš?

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť fľašu na kempovanie

Dymový senzor od Xiaomi

Cena: 35,47 €

Teraz sa pozrime trochu na bezpečnosť domácnosti. Xiaomi má v portfóliu množstvo šikovných gadgetov do domácnosti a jeden z najnovších je aj dymový senzor. Počas letnej dovolenky niekde v zahraničí sa už nebudeš musieť báť, či je doma všetko v poriadku. Navyše perfektne spracovaná aplikácia Mi Home zabezpečí intuitívne ovládanie za každých okolností.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť dymový senzor od Xiaomi

Ruksak pre pravého technologického nadšenca

Cena: 35 €

Ruksak značky Ekphero je dômyselne navrhnutý tak, aby uspokojil všetky potreby technologického nadšenca. Základným materiálom je oxford, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou. Rozmery sú 45 cm x 29 cm x 15 cm, čo je dostatok pre bezpečné uloženie aj 15,6-palcového notebooku. K dispozícii máš 3 priestory, vrátane predného vrecka, zabezpečeného veľkého priestoru a malého vrecka v popruhoch na chrbát. Svoj priestor tu dokonca nájde aj power banka, ktorú je možné pripojiť k ruksaku a oživíš tak USB port na bočnej strane. Už netreba ruksak otvárať, stačí sa iba pripojiť káblom k vstavanému USB portu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť ruksak pre pravého technologického nadšenca

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP