Svetové e-shopy sa u nás tešia poriadne vysokej obľube. Tá je spôsobená najmä ich širokou ponukou, v ktorej sa nachádzajú viaceré zariadenia, ktoré by sme si bez týchto internetových obchodov nemali možnosť vyskúšať. Našťastie ale existujú stránky ako Gearbest, EverBuying a najnovšie aj Cafago, ktoré nám túto možnosť pravidelne poskytujú.

Herná klávesnica Motospeed 104

Cena: 16 €


zdroj fotografie: Aliexpress

Kúpiť hernú klávesnicu Motospeed 104 za 16 €

Práve posledný z menovaných obchodov najnovšie prináša ponuku, ktorá sa neodmieta. Môžeš si uňho totižto zakúpiť trojicu skvelých gadgetov, ktoré sa kvalitou rovnajú oveľa drahším alternatívam, no podliezajú ich cenou. Skvelým príkladom je herná klávesnica s názvom Motospeed 104, ktorá ponúka 7-farebné podsvietenie a taktiež klasický numerický blok. Na rozmery 44 x 14 cm sa zmestilo až 104 kláves, pričom každá z nich sa chváli skvelou odozvou či už pri písaní, alebo hraní. Motospeed 104 sa pripája pomocou klasickej USB koncovky, pričom ťa vyjde na nízkych 16 €.

zdroj: Dotdashes

Spätné zrkadlo Anytek T6

Cena: 34 €


zdroj fotografie: Anytek

Kúpiť spätné zrkadlo Anytek T6 za 34 €

I keď ťa tento produkt môže jemne prekvapiť, inteligentné spätné zrkadlá sa dostávajú do čoraz väčšieho počtu áut. Jedným z najlepších v pomere cena / výbava je zrkadlo Anytek T6, ktoré dokáže poslúžiť pri vykonávaní viacerých činností. V prvom rade obsahuje videokameru, ktorá zaznamenáva tvoju cestu v HD alebo FullHD rozlíšení. Okrem toho sa v balení nachádza ešte jedna prídavná kamera, ktorú si môžeš umiestniť na zadnú stranu svojho tátoša a využiť ju tak napríklad pri cúvaní. Záznam z oboch kamier môže byť ukladaný na pamäťovú kartu, pričom si ho môžeš prezrieť priamo v aute za pomoci integrovaného 4,3-palcového HD displeja priamo v zrkadle. Anytek T6 si môžeš zakúpiť z európskeho skladu za 34 €, avšak nezabudni si pripraviť približne 11 € za poštovné.

Akčná kamera Andoer 4K

Cena: 39 €

zdroj fotografie: YouTube

Kúpiť akčnú kameru Andoer 4K za 39 €
Zľavový kupón: D3984YRFV

Spoločnosť Andoer sa špecializuje na akčné kamery, pričom jej najnovší počin zvládne bez problémov nahrávať ultra jemné 4K video pri 30 snímkach za sekundu. Ak si ale potrpíš na vyššej snímkovej frekvencií, môžeš taktiež zvoliť nahrávanie vo FullHD rozlíšení, ktoré zase prebieha pri 60 snímkach za sekundu. Fotografický snímač Sony IMX179 sa tiež dokáže postarať o 16 MPx fotografie, ktoré si môžeš prezrieť ihneď po vytvorení na 2-palcovom displeji. Všetko drží pri živote 900 mAh batéria, pričom sa v balení nachádza okrem nabíjacieho kábla aj veľké množstvo príslušenstva. Akčná kamera Andoer 4K navyše môže byť tvoja po zadaní kupónu D3984YRFV už za 39 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú