Dnešný výber prináša 9 gadgetov, ktoré sa týkajú najmä nahrávania či pozerania videí. S dronmi sa zabavíš, kamery do auta sú dobré z bezpečnostných dôvodov a 4K kamery ti poskytnú uchovávanie rôznych zážitkov. 

Drony

JXD 523W

Cena: 28 €

Lacný, praktický, šikovný. Tieto tri slová nám prišli na um pri pohľade na vlastnosti tohto drona. Je totiž skladací, vďaka čomu sa ti vmestí aj do vrecka a nemusíš ho tak nosiť v špeciálnej taške. V prednej časti sa nachádza HD kamera, pomocou ktorej si môžeš vyhotoviť fotky alebo videá z letu. K dronovi však nedostaneš žiadny fyzický ovládač, pretože „pilotovanie“ prebieha cez aplikáciu v smartfóne. Šikovnosť drona spočíva v 3D saltách či automatickom návrate k pilotovi. Túto praktickú hračku pre malých i veľkých si môžeš kúpiť za 28 €.

Kúpiť skladacieho drona za 28 €

jxd 523w
zdroj fotografie: Zapals

JJRC DHD D3

Cena: 17 €

Ďalší praktický, no predsa odlišný dron. Tento síce nedisponuje kamerou a ovládaním cez smartfón, ale zaujať môže zvláštnym vzhľadom a ochranou vrtúľ. Tie sú umiestnené v zatvorenej konštrukcii, takže pri páde sa nemusíš báť o zlomenie vrtúľ či iné poškodenie. Aj tento je však šikovný, keďže sa dokáže sám vrátiť k pilotovi alebo robiť 3D saltá. Výhodou pri lietaní v tme je LED svetlo v prednej časti. Ak ťa tento dron zaujal, za 17 € je tvoj.

Kúpiť bezpečného mini drona za 17 €

jjrc reddie
zdroj fotografie: Zapals 

Power banky

Xiaomi Power Bank 2 10 000 mAh

Cena: 11 €

Kým v elektre si bežne kúpiš 5000 mAh power banku za 10 € bez špeciálnych vlastností, v tomto prípade stojí investícia 11 € naozaj za to. Táto power banka od Xiaomi má kapacitu 10 000 mAh, čím dokáže nabiť priemerný Xiaomi smartfón 2.4-krát. Navyše, nová verzia power banky podporuje rýchlonabíjaciu technológiu Quick Charge 2.0, takže na nabitie smartfónu podporujúceho túto technológiu nebudeš čakať večnosť. Kvalitnú hliníkovú nabíjačku od Xiaomi si teraz môžeš kúpiť za 11 €.

Kúpiť 10 000 mAh power banku za 11 €
Poštové 6.66 €

xiaomi power bank 2
zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi Power Bank 2 20 000 mAh

Cena: 21 €

Stačí si priplatiť 10 € a získaš podobnú power banku s väčšou kapacitou a ešte rýchlejším nabíjaním. Xiaomi Mi5-ku s 3000 mAh batériou nabiješ až 5.1-krát a iPhone 7 až 7.1-krát. Zariadenie ponúka dva USB porty, cez ktoré môžeš smartfóny nabíjať rýchlonabíjacou technológiou Quick Charge 3.0. Tento masívny zásobovač energie je teraz dostupný v zľave za lákavých 21 €.

Kúpiť 20 000 mAh power banku za 21 €
Poštovné 8.25 €

xiaomi
zdroj fotografie: Xiaomi 

Kamery do auta

VIOFO A188C2

Cena: 74 €

Mať v aute kameru určite nie je na škodu, najmä keď sa ti prihodí nehoda a budeš sa chcieť obhájiť video záznamom. Ten dokáže kamera vyhotovovať v solídnom [email protected] fps rozlíšení. So zapínaním nahrávania si nemusíš robiť žiadne starosti. So senzorom pohybu sa nahrávanie zapne vždy, keď kamera zachytí pohyb. Na inteligentnú kameru od výrobcu VIOFO ti stačí 74 €.

Kúpiť kameru do auta za 74 €

kamera do auta
zdroj fotografie: AliExpress

VIOFO A199S

Cena: 112 €

Drahšia a ešte pokročilejšia. Táto kamera od VIOFO vie nahrávať ešte kvalitnejšie videá v rozlíšení 1080p pri 60 snímkoch za sekundu. Bonusom je prítomnosť GPS čipu, ktorý k nahrávkam pridá aj údaje o polohe čí rýchlosti jazdy. Ostatné vlastnosti sa už zhodujú s kamerou spomenutou vyššie. Za 112 € už získaš fakt „namakanú“ kameru so všetkým, čo potrebuješ.

Kúpiť kameru do auta za 112 €
Poštovné 15 €

kamera do auta
zdroj fotografie: YouTube / Car Cam Central

4K akčné kamery

EKEN H9R

Cena: 46 

Na to, aby si si mohol natáčať svoje zážitky vo vysokej kvalite si nemusíš nutne kupovať GoPro za niekoľko stoviek eur. Napríklad tento kúsok od výrobcu EKEN ponúka nahrávanie videí v 4K rozlíšení alebo vo FullHD pri 60 snímkoch za sekundu. Narýchlo si ich môžeš pozerať 2-palcovom TFT displeji a prenášať do iných zariadení vďaka Wi-Fi pripojeniu. Ak ťa táto akčná kamera zaujala, získať ju môžeš za 46 €.

Kúpiť 4K akčnú kameru za 46 €

eken h9r
zdroj fotografie: Zapals

Tekcam F60R

Cena: 39 

Veľmi podobná kamera tej prechádzajúcej. Videá v 4K, [email protected] či [email protected] nerobia snímaču od Sony žiadny problém. Takisto si môžeš prezerať videá na 2-palcovom displeji či pripojiť kameru k smartfónu cez WiFi. Dostaneš k nej navyše puzdro, ktoré po nasadení na kameru zabezpečuje vodeodolnosť. K akčným videám v 4K rozlíšení ti stačí 39 €.

Kúpiť 4K akčnú kameru za 39 €


zdroj fotografie: Zapals

TV BOX

MXQ Pro

Cena: 23 

Chcel by si inteligentný televízor, ale nechceš zaň utrácať stoky eur? Tak vylepši tvoj aktuálny TV boxom! Android 6.0 Marshmallow mu dodá všetky funkcie, ktoré by smart televízor mal mať. K televízoru sa pripája HDMI konektorom vo verzii 2.0 a obsah sa prenáša v 4K rozlíšení pri 60 Hz. Prítomnosť WiFi pripojenia zas prináša možnosť pozerať filmy či seriálny online. Táto užitočná vecička k tvojmu televízoru stojí iba 23 €.

Kúpiť 4K TV BOX za 23 €
Poštovné 9.83 €

MXQ Pro
zdroj fotografie: Zapals

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom