banner-letv-le-1S
Ani dnes sme nezabudli na Gadgety z Číny. Opäť sme vyberali produkty od 50 centov do 10 Eur. Navyše, za poštovné nezaplatíte ani cent. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

MicroUSB – USB adpatér (1,48 €)

Na trhu je na výber veľa rôznych adaptérov, ktoré umožnia pripojiť napríklad USB kľúč do telefónu. No tento gadget je revolučný v tom, že ponúka minimálne rozmery, presne iba časť do USB konektora a časť MicroUSB konektora, nič viac. Jeho rozmery sú 15 x 11 x 2 milimetre a váha len jeden gram. Môžete ho využiť na všetkých zariadeniach, ktoré podporujú funkciu OTG. Cena je iba 1,48 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Axgio Click Earphone (0,56 €)

Väčšina z vás už pravdepodobne počula o gadgete od Xiaomi – MiKey alebo o Pressy. Ide o maličké tlačidlo, ktoré sa vloží do konektoru na slúchadlá a po nainštalovaní príslušnej aplikácie dokáže zázraky. Môžete si nastaviť, čo sa stane, keď naň kliknete 2,3,4- krát, alebo keď ho dlho podržíte. Takto si uľahčíte prístup k aplikáciám alebo k svietidlu. Cena je iba pol eura aj s poštovným.

Kúpiť na Tinydeal.com

W6 smart náramok (10,35 €)

Smart náramkov v ponuke obchodov je ako maku. Čím len môžu zaujať? Tento smart náramok sa snaží zaujať hlavne cenou a dizajnom , ktorý výrobcovi naozaj vyšiel. Medzi jeho funkcie patrí krokomer, monitor spánku, zobrazovanie notifikácii zo smartfónu a hlavne zobrazovanie času. Je kompatibilný s Androidom 4.3 a iOS 7.0 a vyššími verziami týchto systémov. Pritom stojí niečo málo nad 10 €.

Kúpiť na Tinydeal.com

Puzzle guľa (5,03 €)

Po tejto hračke pre deti pokukujem na internete už dlhšie. Zaujala ma pestrofarebnosťou a rôznymi tvarmi vo vnútri. Ale na čo slúži? Ide prakticky o 100 rôznych hlavolamov, ktoré precvičia vašu logiku a šikovnosť. Vašou úlohou je dostať guličku z jedného bodu do druhého. Vďaka tomu si precvičíte priestorové vnímanie a šikovnosť vašich ručičiek. Cena je 5 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Vianočná bezdrôtová nabíjačka (9,57 €)

Do Vianoc zostáva už len necelý mesiac a treba sa na ne pripraviť. Čínsky súdruhovia si pripravili vianočne vyzdobenú bezdrôtovú nabíjačku. Ide o klasickú nabíjačku, ktorá podporuje štandard Qi, jej výstupný prúd je v rozpätí 500-1000 mA a je polepená vianočným motívom. Stojí necelých 10 Eur a otázkou zostáva, čo s ňou budete robiť po zvyšok roka po Troch kráľoch.

Kúpiť na Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP