Vyraz na letné dobrodružstvá a zachyť ich 4K akčnou kamerou, ktorá ťa nebude stáť viac než 20 €. Áno, taká naozaj existuje a dostaneš k nej aj vode odolný kryt.

Jedna z najlacnejších na trhu

Je to až prekvapujúce, ako sa dá v konkurenčnom boji klesnúť s cenou. Nádhernou ukážkou je ultra-lacná akčná Furibee F60 4K kamera. Možno si teraz hovoríš, že vo vnútri bude nejaký lacný odpad. Pravdou je, že srdcom kamery je čipset Allwinner V3, ktorý nájdeme v drvivej väčšine akčných kamier, a to aj tých drahších. Optický snímač je od spoločnosti Sony, konkrétne model IMX179 disponuje zorným uhlom 170°.

Kúpiť akčnú Furibee F60 4K kameru za 20 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Výsledkom je video výstup so 4K rozlíšením pri 30 fps, 2,7K pri 30 fps, FullHD pri 60/30fps a HD pri 120/60/30 fps. K dispozícii je tiež možnosť vytvárať fotografie v rozlíšení až 16 MPx. Zábery je možné uložiť na maximálne 64 GB microSD kartu alebo prenášať bezdrôtovo do smartfónu pomocou WiFi. Kamera do výbavy dostala aj 2-palcový displej s neznámym rozlíšením. Celková hmotnosť kamerky je 55 gramov a jej rozmery sú 5.9 x 4.0 x 2.8 cm.

Súčasťou balenia je aj vodotesný obal do hĺbky až 30 metrov, USB kábel, klip na upevnenie, batéria a manuál v angličtine. Na vyššie zobrazenom videu je možné vidieť, že obraz je dostatočne ostrý, no prejavuje sa absencia optickej stabilizácie obrazu. Za cenu 20 € však ide o veľmi slušnú kameru, ktorá poslúži pre príležitostné nahrávanie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom