banner-mi5
Najnovší počin spoločnosti Doogee, Doogee F7 Pro, sa drží v ústraní a svoje tajomstvá úspechu zakrýva rúškom tajomstva. Spoločnosť však mierne odokryla tajné tromfy svojej vlajkovej lode, medzi ktoré jednoznačne patrí špičkový 21 MPx fotoaparát. Dokáže novinka držať krok aj s drahšími konkurentmi? 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Poďme si trochu podrobnejšie rozobrať fotoaparát v modeli F7 Pro. Výrobca využil schopnosti známeho snímača od Sony, presnejšie sa jedná o CMOS senzor IMX230. A že nejde o kadejakého slabocha, dokazujú vlastnosti ako napr. fázové zaostrovanie PDAF (rýchlosť zaostrenia do 0,2 sekundy), clonové číslo f/2.2 a podpora špičkového 4K videa v novom štandarde H.265. Táto kombinácia môže ešte poriadne zamiešať karty v strednej vyššej triede, ktorá je v súčastnosti preplnená parádnymi novinkami od rôznych výrobcov.

DOOGEE F5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


doogee f7 pro launch
Doogee F7 Pro má ponúknuť aj 10-jadrový procesor Helio X20, 4 GB RAM, 32 GB úložisko, najnovší Android 6.0 Marshmallow, 4000 mAh batériu, DualSIM a nebude chýbať ani plnohodnotné 4G mobilné pripojenie. Otázky stále visia nad cenami oboch verzií nového smartfónu. Model Doogee F7 má prísť s cenou niekde okolo 158 € a brat s označením „Pro“ zaútočí na svojich konkurentov s cenou na úrovni 175 €. Nízke ceny a špecifikácie sú jedna vec, no doladenie tých najmenších detailov si žiada ešte poriadny kus roboty. Nových smartfónov od Doogee sa dočkáme pravdepodobne začiatkom júla.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú