banner-vernee-apollo-liteAktuálna situácia HTC stále nie je najoptimálnejšia. Aj keď výrobca konečne zaznamenal nárast čísiel, očakávania sú oveľa, oveľa väčšie. Svieži prievan medzi mid-range smartfónmi má priniesť pripravovaný HTC Bolt, ktorý je zároveň aj želiezkom v ohni taiwanského giganta pre koniec roka.

Dizajn jednoznačne pripomína nádhernú vlajkovú loď HTC 10, a keby ste tieto dve zariadenia dali vedľa seba, rozdiely by sme hľadali skutočne len veľmi ťažko. Rozmery modelu Bolt budú však o niečo väčšie, a to z dôvodu použitia 5,5-palcového displeja s FullHD rozlíšením. Odstraňovanie tradičného 3.5 mm audio jacku sa stretlo s porozumením aj u HTC a pripravovaná novinka bude teda ochudobnená o túto vlastnosť. HTC Bold namiesto toho ponúkne prenos zvuku cez bezstratový USB Type-C konektor.

HTC 10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-bolt

Očakáva sa tiež použitie najnovšieho Androidu 7.0 Nougat s nadstavbou Sense 8.0 UI, ktorá má v radoch fanúšikov veľmi silné renomé. V ponuke bude aj 3 GB operačná pamäť RAM a 64 GB interného úložiska s podporou microSD kariet. Žiaľ, o použitom procesore zatiaľ nepadla zmienka, no vieme, že oficiálne predstavenie prebehne už koncom októbra.

htc-bolt-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom