banner-axon-7
Ambiciózni mladí výrobcovia ponúkajú svoje smartfóny za výpredajové ceny aj v novom roku. V aktuálnej ponuke e-shopu TomTop.com nechýbajú mená, ako Bluboo, Oukitel či Blackview, ktorých smartfóny môžeš mať už za pár desiatok eur. 

Bluboo Maya

Cena: 85 €

bluboo-mayazdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Maya z EU skladu za 85 €

Bluboo Maya zaujme hneď na prvý pohľad výnimočným dizajnom, ktorí snáď ani nepripomína low-end triedu. V útrobách môžeme nájsť 8-jadrový procesor MediaTek MTK6580A, ktorého pracovná frekvencia pre každé jadro činí 1,3 GHz. S procesorom spolupracuje operačná pamäť RAM s veľkosťou 2 GB. Príjemný dojem robí aj displej s veľkosťou 5,5″ a HD rozlíšením. Na displejom je umiestnený predný 8 MPx selfie fotoaparát a na zadnej strane ho dopĺňa hlavný snímač s rozlíšením 13 MPx.

bluboo-maya-nahlad2zdroj fotografie: Bluboo

Vo výbave nechýba ani batéria s kapacitou 3000 mAh a 16 GB vnútorné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet o ďalších 32 GB. Smartfón beží na operačnom systéme Android 6.0 Marshmallow. Bluboo Maya môže byť tvoj len za 85 € s dostupnosťou v EU sklade! S poštovným za necelých 10 € ho máš tiež doma už za pár dní.

Blackview BV5000

Cena: 89 €

blackview-bv5000-4zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview BV5000 z EU skladu za 89 €

V tejto výpredajovej ponuke nie je núdza ani o odolné kúsky, ku ktorým Blackview BV5000 rozhodne patrí. Pod obrneným telom sa skrýva procesor MediaTek MTK6735P. Pomáha mu tiež operačná pamäť s kapacitou 2 GB. Veľkosť vnútorného úložiska činí 16 GB s možnosťou rozšírenia skrz microSD karty. O fotografie sa stará 8 MPx hlavný fotoaparát a na prednej strane je umiestnený selfie fotoaparát s rozlíšením 2 MPx. Vnútri toho opancierovaného tela je tiež umiestnená obrovská batéria s kapacitou až 5000 mAh.

blackview-bv5000zdroj fotografie: Blackview

Odolnosť pred vniknutím vody a prachu zaručuje certifikácia IP67. Poteší tiež podpora dvoch SIM kariet a plná kompatibilita so všetkými LTE frekvenciami. Displej s uhlopriečkou 5″ prináša HD rozlíšenie. Blackview BV5000 je teraz dostupný v EU sklade len za 89 €. Za poštovné opäť zaplatíš necelých 10 €.

Oukitel C4

Cena: 55 €

oukitel-c4-3zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel C4 z EU skladu len za 55 €

Výber smartfónov s cenovkou do 100 € uzatvára elegantný Oukitel C4. Výrobca ho vybavil 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6763. Operačná pamäť RAM dosiahla veľkosť 1 GB a o grafické úkony sa postará akcelerátor Mali-T720 MP2. Predná strana obsahuje displej s uhlopriečkou 5″ a HD rozlíšením. Pýšiť sa môže aj DualSIM funkcionalitou a plnou podporou 4G. Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 8 MPx a vpredu je pre selfie fotky k dispozícií snímač s 5 MPx rozlíšením.

oukitel-c4zdroj fotografie: Oukitel

Vnútorné úložisko prichádza s kapacitou 8 GB a možnosťou rozšírenia cez microSD karty. Aj keď je Oukitel C4 jednoducho vybaveným smartfónom, svoje nedostatky si dokáže kompenzovať nesmierne nízkou cenou. V e-shope TomTop je k dispozícií za fantastických 55 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP