Je to už takmer pol roka, čo sme spustili náš projekt FonTech Shop, pomocou ktorého ti prinášame tie najlepšie, najšialenejšie a najlacnejšie gadgety z ďalekej Číny. Po niekoľkých úvodných mesiacoch projektu sme sa rozhodli, že prišiel čas spraviť ďalší veľký krok.

Neustále pracujeme na vylepšovaní nášho shopu, ako po technickej stránke, tak aj po stránke zliav. Denne sa venujeme vylepšeniam, ktoré tebe a ďalším fanúšikom nadupaných technológií prinášajú čo najlepší zákaznícky servis a bezproblémový zážitok z nákupu v Číne. Veľmi nás teší už takmer 50 000 vašich objednávok, ktoré boli vykonané práve cez nás a tiež narastajúce množstvo 5-hviezdičkových recenzií na našom Facebooku. Aj z týchto dôvodov sme sa rozhodli naše služby poriadne rozšíriť – otvárame preto vôbec prvú kamennú predajňu FonTech Shopu!

Nové produkty a kupóny šité priamo na teba

Ako to už u nás býva zvykom, nepôjde o žiadny tradičný a nudný obchod. Okrem toho, že si tu budeš môcť vyskúšať a kúpiť šialené gadgety z Číny, samozrejme s cenami skresanými na minimum, tak hlavnou hviezdou bude špeciálny automat na kupóny. Každý návštevník bude mať príležitosť skúsiť šťastie a „vytočiť“ si obrovskú zľavu na akýkoľvek produkt. Takýmto spôsobom môžeš získať personalizovaný kupón s tvojím menom, ktorý bude jedinečný na celom svete. Automat ti hneď aj ukáže rozdiel v cene, o koľko si kúpil daný produkt lacnejšie než Číňania a okamžite sa s tým budeš môcť pochváliť aj na sociálnej sieti.

No a to stále nie je všetko. Do nášho kamenného obchodu prichádzajú aj nové produkty značiek Apple a Samsung. K dispozícii tak budú úplne nové MacBooky či smartfóny Galaxy S9, ku ktorým sa nám podarilo vybaviť exkluzívne kupóny, takže aj tieto zariadenia dostanú neskutočné ceny. Tak neváhaj a príď nás pozrieť do prvej kamennej predajne FonTech Shopu na ulici 1. apríla v meste Želáme všetkým čitateľom FonTechu príjemne prežité a pohodové veľkonočné sviatky :)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú