Skĺbiť šport s hudbou a vyhnúť sa vypadávajúcim slúchadlám bola doteraz dlhodobo nevyriešená otázka. Každý mal svoj spôsob. Nový čínsky gadget sa však na celú situáciu pozrel z úplne nového uhla.

Výsledkom je inteligentná fľaša na vodu. Áno, čítaš správne. Číňania sa pri tomto produkte poriadne odviazali a predstavili niečo, čo tu ešte nebolo. Objem fľaše je 450 ml, čo nie je vôbec nezvyčajné. Prekvapenie sa ale nachádza na dne fľaše, kde je umiestnený Bluetooth reproduktor s hudobným výkonom až 5 W. Celá konštrukcia je z oboch smerov vodotesná so štandardom IPX7 a preto fľaške nevadí ani 30 minútový pobyt vo vode v hĺbke jeden meter. Reproduktor je vybavený tradičnými tlačidlami pre ovládanie hlasitosti, hudby a hovorov.

Ide to aj bez mobilu

Vďaka pripojeniu Bluetooth 2.1 ho bez problémov spáruješ so svojím smartfónom na vzdialenosť 10 metrov. Pokiaľ si chceš smartfón nechať doma, fľaša ponúka prehrávanie hudby z microSD karty. Fľaša je vybavená 800 mAh batériou, ktorá podľa výrobcu zaručí 6 hodín prehrávania hudby. Následné nabíjanie trvá približne 2 hodiny. Pri vývoji sa myslelo aj na bezpečnosť, a tak boli do spodnej hrany fľaše zabudované červené výstražné LED svetlá.

Myslelo sa aj na zjednodušené umývanie. V prípade potreby je možné spodný diel s Bluetooth reproduktorom ľahko oddeliť od zvyšku fľaše. Ak si znovu objavil skrytú lásku k športu alebo len hľadáš tu správnu nádobu na vodu do práce, táto inteligentná fľaša môže byť tvoja za 20 € s použitím zľavového kupónu LCXBT6.

Kúpiť inteligentnú Bluetooth fľašu za 20 €
Zľavový kupón LCXBT6

Zľavový kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom