S exteriérovou smart kamerou Xiaomi Mijia bude tvoj domov v bezpečí. Ponúka nahrávanie vo FullHD rozlíšení, Wi-Fi pripojenie a štandard IP65 za skvelú cenu. 

Čínsky gigant prichádza s exteriérovou smart kamerou. S kupónom BGBATTERY60 vychádza cena len na 56 €. Ak sa chceš zbaviť zbytočných poplatkov pri doručení, odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line za menej než 2 €.

Kúpiť exteriérovú kameru Xiaomi Mijia za skvelú cenu 56 €
s kupónom BGBATTERY60

Smart kamera s vysokým rozlíšením

Toto je konečne pravá kamera určená do exteriéru, čo zaručuje štandard IP65 s odolnosťou voči vode a prachu. Samotná kamera je schopná nahrávania v rozlíšení FullHD a vďaka clone f/2.6 bude záznam aj v šere stále kvalitný. Pre nočné nahrávanie je k dispozícii 8 infračervených svetiel.

Kamera má zabudovanú 5 100 mAh batériu, ktorá by mala vydržať až 100 dní na jedno nabitie. Samozrejmosťou je pripojenie na internet prostredníctvom duálneho Wi-Fi a pribaleného zariadenia, ktoré pracuje ako brána na prenos dát. Kamera ponúka aj inteligentné funkcie ako je detekcia pohybu za pomoci umelej inteligencie a na šikovnú aplikáciu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom