banner-redmi-note-4
Smartfóny a celkovo inteligentné technológie dokázali ľudstvo odbremeniť od množstva prebytočných, zdĺhavých a zastaraných činností. Tento trend sa naplno prejavil aj v oblasti cestovania, keďže zdĺhavé hľadanie presnej trasy na rozmernej mape nahradila jednoduchá práca so smartfónom. Toto si uvedomili aj v e-shope Everbuying.net, kde si nielen cestovatelia majú šancu uchmatnúť nejaký kus elektroniky ešte výhodnejšie, ako inokedy.

Xiaomi Redmi 3 Pro

Výpredajová cena: 128 €

xiaomi-redmi-3s-v-zlave-1

Kúpiť Xiaomi Redmi 3 Pro za 128 €
32 GB ROM a 3 GB RAM

Začneme zhurta a hneď na úvod sa pozrieme na zúbok smartfónu, ktorý je označovaný za kráľa nižšej strednej triedy. Týmto zariadením je Xiaomi Redmi 3 Pro, ktorý bol svetu odhalený v marci tohto roka. Smartfón sa vyznačuje prvotriedne spracovanou hliníkovou konštrukciou, ktorá prechádza po celej zadnej strane až k odolnému sklu na strane prednej. Toto sklo má za úlohu chrániť 5-palcový HD displej, ktorý vďaka IPS technológii ponúka výborné podanie farieb a skvelé pozorovacie uhly. Nad samotným zobrazovačom nájdeme aj prednú 5 MPx selfie kameru, ktorú na zadnej strane dopĺňa 13 MPx hlavný snímač s clonou f/2.0 a fázovým zaostrovaním. Zadná strana okrem iného ponúka pohľad na skener odtlačkov prstov, logo výrobcu a hlavný reproduktor.

xiaomi-redmi-3s-v-zlave-2

Kvalitná konštrukcia skrýva vo svojich útrobách 8-jadrový procesor Snapdragon 616 od amerického Qualcommu, ktorému dopomáha grafický akcelerátor Adreno 405. Svižný multitasking zaistia 3 GB pamäte RAM a vhod padne aj 32 GB interné úložisko, ktoré je rozšíriteľné o ďalších 128 GB skrz microSD kartu. Tá sa vkladá do hybridného DualSIM slotu, ktorý, bohužiaľ, nepodporuje pásmo B20. Vášnivých cestovateľov však isto poteší GPS s A-GPS, GLONASS či BDS. Pod pokrievkou zlatej farby sa schováva aj obrovská 4100 mAh batéria. Softvérovú stránku zabezpečuje Android 6.0 Marshmallow s používateľskou nadstavbou MIUI 8. Xiaomi Redmi 3 Pro si je pri tejto ojedinelej príležitosti možné zaobstarať už za skvelých 128 €.

Xiaomi Mi4

Výpredajová cena: 134 €

xiaomi-mi4-perfektna-cena

Kúpiť Xiaomi Mi4 za 134 €
64 GB ROM a 3 GB RAM

V poradí druhým pánom na holenie je legendárny Xiaomi Mi4. Toto zariadenie je známe po celom svete svojim stále vynikajúcim výkonom, ktorý je obalený v oku lahodiacej konštrukcie. Hliníkový rám Mi4-ke dodáva porciu elegancie a na zadnej strane sa strieda s kvalitným lesklým plastom. Napriek použitiu plastového materiálu je celá konštrukcia príkladne spracovaná a vyzdvihuje zariadenie na vysokú kvalitatívnu úroveň. Predná strana ponúka 5-palcový FullHD displej, ktorému na prednej strane robia spoločnosť senzorové tlačidlá či 8 MPx selfie kamera. Zadnú stranu ozvláštňuje logo výrobcu a sklíčko 13 MPx hlavného fotoaparátu s clonou f/1.8.

xiaomi-mi4-perfektna-cena-5

Odnímateľný zadný kryt chráni pred poškodením starší, no stále nadmerne výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 801 s taktom 2.5 GHz. Grafická jednotka Adreno 330 poslúži na plynulé vykreslenie náročných 3D hier. Množstvo spustených aplikácií uložia v pamäti 3 GB operačnej pamäte RAM a cestovateľské zážitky z fotoaparátu bude možné uložiť na 64 GB interné úložisko. Napriek zdanlivo malej 3000 mAh batérii ponúka dokonale odladený systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8 nadpriemernú výdrž na jedno nabitie. Veľmi obľúbený smartfón Xiaomi Mi4 poteší záujemcov naozaj nízkou cenou 134 €.

Xiaomi Mi Powerbank 20 000 mAh

Výpredajová cena: 24 €

xiaomi-powerbank-20k-recenzia (8)

Kúpiť Xiaomi Mi Powerbank 20 000 mAh za 24 €

V prípade dlhšieho cestovania treba mať k dispozícii aj nejaký ten zdroj energie. Tak ako my ľudia pravidelne potrebujeme dobíjať svoju energiu nejakým tým jedlom, tak sa aj naše smartfóny musia raz za čas napojiť novou dávkou energie. Na cestách to však môže predstavovať mierny problém, keďže elektrické zásuvky nerastú na stromoch. Vynikajúcim spoločníkom na cesty bude Xiaomi Mi Powerbank s extrémnou 20 000 mAh kapacitou, ktorý dokáže vaše zariadenie dobiť 4-6 krát. Okrem smartfónu dokáže nabíjať aj notebook či dokonca dve rôzne zariadenia súčasne vďaka dvojici USB konektorov. Xiaomi Mi Powerbank s touto extrémnou kapacitou je dostupný za jedinečných 24 €.

Xiaomi Mi Band 1S

Výpredajová cena: 12 €

xiaomi mi band 6

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 12 €

Posledný produkt predstavuje akúsi sladkú bodku na záver. Každý cestovateľ totižto ocení najpredávanejší fitness tracker na svete. Xiaomi Mi Band 1S ponúka kvalitnú plastovú konštrukciu, ktorá je obalená v silikónovom nastaviteľnom náramku. Samotná kapsula integruje krokomer, ale aj snímač srdcového tepu. Náramok sa dokáže spárovať so smartfónom pomocou Bluetooth konektivity a v prepracovanej aplikácii ponúkne informácie o počte prejdených krokov, spálených kalóriách či o dĺžke a kvalite vášho spánku. Rovnako dokáže upozorniť na prichádzajúce notifikácie a inteligentne vás zobudiť pomocou vibrácií. Xiaomi Mi Band 1S stojí pri tejto príležitosti menej ako 12 €.

Zobraziť celú ponuku

To však nie je ani zďaleka všetko a vďaka svetovému dňu turizmu je za zvýhodnenú cenu k dispozícii široká paleta ďalších a ďalších produktov. Určite neváhajte a využite túto príležitosť pretože sa zásoby naozaj rýchlo míňajú.

Pošli nám TIP na článokNovinky