banner-redmi3pro
Eshop Everbuying.net, ktorý pravidelne prichádza s rôznymi výpredajmi, ale aj mimo nich dobrými cenami, dnešným dňom oslavuje už 8. narodeniny. A čo by to boli narodeniny bez ďalšieho výpredaja?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem toho však prichádza aj so súťažou, ktorej podmienky si teraz vysvetlíme. Každý deň od dnešného dňa do 16. mája, sa stačí v čase od 11:00 do 10:59 nasledujúceho dňa prihlásiť na svoj účet na Everbuying.net a kliknúť na hviezdu. Hviezda sa vám tým rozsvieti, a keď nazbierate 3 takéto hviezdy, 15. mája v čase od 11:00 do 11:00 nasledujúceho dňa budete mať možnosť vyhrať špeciálnu cenu. Stránku preto nezabudnite v ten deň navštíviť. Hrá sa o tieto ceny:

everbuying narodeniny sutaz ceny

Ak však predsa len jednu hviezdu zmeškáte, môžete ju získať akoukoľvek objednávkou z e-shopu. V prípade, že vyhráte jednu z cien (okrem EB bodov), obdržíte špeciálny kupón. Cenu následne získate zaplatením jedného centa po použití kupónu.

infocus-m560
Poďme sa teraz pozrieť na zľavy. Tie sa delia na dva typy. Prvými sú tie, ktoré ktoré sa budú aktualizovať každý deň a sú časovo obmedzené, poprípade platia do vypredania zásob. Dnes si môžete kúpiť napríklad smartfón Infocus M560 za 95 €, či náramok Mi Band 2 za 11 €.

Kúpiť smartfón Infocus M560 za 86 €

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 11 €

Zo zliav na produkty, ktoré budú platiť po celý čas výpredaja, môžeme spomenúť Xiaomi Redmi Note 3 Pro vo verziíis 3 GB RAM a 32 GB ROM za 193 €, Elephone P9000 so 4 GB RAM za rovnakú cenu, či inteligentné okrúhle hodinky FINOW X5 za 112 €.

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia (16)
Xiaomi Redmi Note 3 Pro už určite dobre poznáte a mnoho používateľov si ho obľúbilo najmä vďaka perfektnému pomeru ceny a výkonu. Za takto nízku cenu totiž dostanete kvalitný 5.5-palcový FullHD displej, výkonný procesor Snapdragon 650, 3 GB RAM, 32 GB úložisko a fotoaparáty s rozlíšeniami 16, resp. 5 MPx. Smartfón navyše tvorí kovové telo, na ktorého zadnej strane sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov. Nechýba ani podpora LTE, klasicky bez 800 MHz pásma.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro za 193 € – TOP ponuka!

elephone-p9000-testujeme-nahlad
Svojimi kvalitami vás neskalme ani Elephone P9000. Na prednej strane smartfónu sa nachádza veľký 5.5-palcový FullHD displej, vo vnútri procesor MediaTek Helio P10, ktorý vás určite v ničom nebude obmedzovať. Prispieva k tomu aj pamäť RAM o kapacite 4 GB a úložisko o veľkosti 32 GB. Na fotenie je k dispozícií 13 MPx fotoaparát na zadnej strane, pričom na prednej je umiestnený 8 MPx snímač. Výbornou správou je aj podpora všetkých slovenských LTE frekvencií a snímač odtlačkov prstov. S cenou 193 € ide v súčasnosti o najlepšiu ponuku na trhu!

Kúpiť Elephone P9000 za 193 €

finow x5 nahlad

Kúpiť hodinky FINOW X5 za 112 €

Hodinky Finow X5 od menej známeho výrobcu FINOW určite tiež stoja za pozornosť. Tie disponujú obrovským množstvom funkcií, z ktorých spomenieme napríklad podporu nanoSIM kariet, takže priamo v hodinkách môžete uskutočňovať hovory, ale ich aj prijímať. Poprípade ak sa venujete nejakému športu, určite sa vám zíde aj krokomer a snímač srdcového tepu. Ak by sme sa pozreli na špecifikácie, narazili by sme na 1.4-palcový Super AMOLED displej, dvojjadrový MediaTek MT6572 v kombinácii s 512 MB RAM a 4 GB úložiskom. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dostupné sú v striebornom a čiernom prevedení. Ťahákom je aj operačný systém Android 4.4 KitKat. Už onedlho vám na tieto skvelé hodinky prinesieme recenziu!

Kompletnú výpredajovú ponuku smartfónov, tabletov, smart hodiniek, kamier a oveľa viac nájdete na tomto odkaze!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom