Iste si zaregistroval, že e-shop Gearbest.com oslavuje svoje tretie narodeniny veľkými zľavami. O pozornosť však bojuje aj ďalší nemenej populárny internetový obchod s názvom Tomtop.com, ktorý prináša skvelú ponuku zľavnených produktov. Tie si navyše môžeš zakúpiť z európskeho skladu, vďaka čomu sa vyhneš nepríjemným papierovačkám či platbe DPH v prípade zadržania balíka na colnici.

UMi MAX

Cena: 145 €

zdroj fotografie: Umi

Kúpiť UMi MAX v EU sklade za 145 €

UMi MAX je priam stvorený pre všetkých milovníkov hodnotných materiálov a pohľadného dizajnu. Jeho predná strana prekrytá odolným 2.5D sklom nesie 5,5-palcový FullHD displej, ako aj 5 MPx selfie fotoaparát. Zadná hliníková strana má v sebe integrovanú 13 MPx hlavnú kameru, duálny LED blesk a skener odtlačkov prstov. Srdcom smartfónu UMi MAX je 8-jadrový procesor Helio P10, ktorému dopomáhajú 3 GB RAM pamäte. Interné úložisko je schopné poňať 16 GB dát, pričom túto hodnotu možno rozšíriť vďaka podpore hybridnej DualSIM funkcionality o ďalších 256 GB. Tento smartfón tiež obsahuje veľkú 4000 mAh batériu a môžeš si ho objednať z nemeckého skladu za 145 €, pričom za poplatky spojené s dopravou zaplatíš len 10 €.

Balckview BV5000

Cena: 88 €

zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview BV5000 z EU skladu za 88 €

Tento odolný smartfón nenesie označenie BV5000 len tak náhodou. Obsahuje totižto obrovskú 5000 mAh batériu, ktorá ho vďaka 5-palcovému displeju s klasickým FullHD rozlíšením vydrží napájať skutočne dlho. Samotné zariadenie sa môže pochváliť odolnou konštrukciou a certifikáciou IP67, ktorá zabezpečuje odolnosť voči preniknutiu vody a prachu. Blackview BV5000 tiež obsahuje procesor MT6735, 2 GB RAM a 16 GB internú pamäť. Dostalo sa aj na 13 MPx hlavný fotoaparát, 5 MPx selfie kameru a hybridnú DualSIM funkcionalitu. Tento zaujímavý model taktiež podporuje LTE pásmo B20. Odolný počin od spoločnosti Blackview stojí len 88 €, pričom k tebe po objednaní zavíta už do 4 dní. Cena poštovného je 10 €.

Bluboo Maya Max

Cena: 136 €

zdroj fotografie: Gadgerss

Kúpiť Bluboo Maxy Max z EU skladu za 136 €

Hoci toto zariadenie, vyrobené spoločnosťou Bluboo, nedisponuje odolnosťou voči vode a prachu, môže sa aspoň pochváliť výnimočným dizajnom a displejom s úzkymi rámikmi. Medzi jeho prednosti tiež patrí 4200 mAh batéria, ktorá slúži najmä k napájaniu obrovského 6-palcového HD displeja. V útrobách tohto tabletofónu sa ďalej skrývajú 3GB RAM pamäte či 32 GB interné úložisko. Taktiež sa dostalo na 8-jadrový procesor MT6750, ktorému dopomáha akcelerátor Mali-T860 MP2. Konštrukcia vyrobená z brúseného hliníka nesie na zadnej strane hlavný 13 MPx fotoaparát, ako aj skener odtlačkov prstov. Predný snímač zas ponúka rozlíšenie 5 MPx. Bluboo Maya Max môže byť tvoj už za 136 €, pričom tiež musíš počítať s platbou 10 € za dopravu z nemeckého skladu.

Iradish I7

Cena: 23 €

zdroj fotografie: YouTube

Kúpiť Iradish I7 v EU sklade za 23 €

Nositeľné zariadenia v poslednej dobe značne zapadli prachom. Inteligentné hodinky sa tak predávajú čoraz menej, a to aj napriek tomu, že sa dnes dá zohnať viacero skutočne solídnych kúskov. Radí sa medzi ne aj model Iradish I7, ktorý prichádza s obdĺžnikovou hliníkovo-plastovou konštrukciou, v ktorej je osadený 1,54-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Remienka sú vyrobené zo silikónu, ktorý je špeciálne upravený pre zvýšené pohodlie pri nosení. Tieto smartwatch tiež obsahujú 400 mAh batériu a senzory na zaznamenávanie krokov či kvality spánku. Toto všetko pritom stojí 23 €, avšak nezabúdaj na poštovné, za ktoré zaplatíš ďalších 10 €. Nesporným pozitívom tejto dopravy je jej rýchlosť, keďže k tebe balík dorazí do 4 dní.

Xiaomi Piston Hybrid

Cena: 20 €

zdroj fotografie: Miui

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Hybrid z EU skladu za 20 €

Na záver sa do tejto našej ponuky dostali slúchadlá Xiaomi Hybrid, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou reprodukciou zvuku. Vysokokvalitné Hi-Fi reproduktory sú integrované v hliníkovej konštrukcii. Nepopierateľným pozitívom týchto štupľových slúchadiel je ich dizajn, ktorý doslova vyniká. Najviac však na nich oceníš už spomínanú kvalitu zvuku. Impedancia reproduktorov činí 32Ω, zatiaľ čo hladina intenzity zvuku dosahuje 101 db. Ich menovitý výkon je 5 mW a frekvenčný rozsah 20 až 20 000 Hz. Xiaomi Piston Hybrid sú vďaka 3,5 mm audio jacku kompatibilné s takmer všetkými smartfónmi a rovnako ich môžeš využívať s hŕbou incých zariadení, ktoré týmto konektorom disponujú. Ich cena sa zastavila na 20 € a za dopravu z anglického skladu zaplatíš len 2 €.

TIP redakcie: Po zaregistrovaní sa v e-shope automaticky získaš 200 bodov, ktoré sa pri objednávke premietnu do takmer 2 € zľavy. Ušetriť tak môžeš ešte viac!

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom