Koniec ságy Ethana Hunta sa pomaly, ale isto blíži a jeho filmová rozlúčka nemôže byť intenzívnejšia.

Aspoň takým dojmom zapôsobil na všetkých divákov po celom svete prvý oficiálny trailer na nový Mission: Impossible 7 s podtitulom Dead Reckoning Part One.

Keď si už mnohí mysleli, že akcia vo svete Ethana Hunta dosiahla v poslednom titule „Fallout“ povestný strop, prišiel prvý trailer na Mission: Impossible 7, ktorý prekonáva všetky doterajšie očakávania.

Nový prírastok v americkej verzii Jamesa Bonda nezaprie akčný štýl svojich predchodcov a v rovnakom duchu sa nesie aj celá ukážka. Tom Cruise sa spolu so svojím tímom opäť vydáva do známych metropol, kde s ľahkosťou im príznačnou využívajú všetky fyzikálne zákony v prospech ďalších šialených kaskadérskych kúskov.

Do cesty sa Ethanovi Huntovi tentokrát pripletie bývalý riaditeľ MMF Eugene Kittridge (Henry Czerny), ktorý sa už objavil v úplne prvom diele špionážnej série a zdatne by mu mala sekundovať aj záhadná, doteraz nepredstavená postava v podaní herca Esaia Moralesa.

YouTube/ScreenShot

Okrem už tradičného tímu zloženého z Benjiho Dunna (Simon Pegg), Ilsy Faust (Rebecca Ferguson) a Luthera Stickella (Ving Rhames) sa v novinke predstavia aj nové tváre, medzi ktorými najviac rezonuje meno herečky z filmu Kapitán Amerika: Prvý Avenger Hayley Atwell. V ukážke ju pomerne často vidieť pri Huntovi a tak by jej rola mohla mať vo filme veľký význam.

Režisér Christopher McQuarrie, ktorý režíroval aj posledné dva filmy Mission: Impossible – Národ Grázlov a Mission: Impossible – Fallout sa vrátil, aby napísal a zrežíroval „M:I 7“ a „M:I 8“, ktoré sú v súčasnosti stále vo fáze produkcie a súdiac podľa názvu sú tieto dva filmy súčasťou jedného celku.

YouTube/ScreenShot

Trailer, ktorý do online priestoru unikol počas posledného víkendu, síce intenzívne naladil divákov na nový Mission: Impossible, no na jeho premiéru si, žiaľ, budú musieť počkať až do 14. júla 2023. Ôsme pokračovanie je naplánované až na rok 2024.

To, či sa ďalší protagonista filmového agenta po Danielovi Craigovi chystá život v tajnej službe zavesiť definitívne na klinec, sa tak dozvieme až o 2 roky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP