Energizer bude mať tento rok plné ruky práce. Chystá sa predstaviť celkovo 26 nových smartfónov v rôznych líniách. Medzi nimi aj skladací telefón, telefón s výsuvnou kamerou a model s gigantickou 18 000 mAh batériou.

To, že spoločnosť Energizer začala vyrábať a predávať smartfóny, bola sama o sebe prekvapujúca skutočnosť. Najnovšie správy z portálu 9to5Google znejú ešte prekvapivejšie. Spoločnosť sa tento rok chystá predstaviť celkovo 26 nových modelov, ktoré budú vychádzať v štyroch líniách Power Max, Ultimate, Energy a Hardcase.

18 000 mAh batéria či modely s výsuvnými fotoaparátmi

Podľa najnovšej upútavky spoločnosti, by sme všetky modely mohli uvidieť už počas MWC v Barcelone. Väčšina z nových 26 modelov budú klasické smartfóny z línií Energy a Hardcase. Zaujímavý model ponúkne línia Power Max, ktorá by mala priniesť smartfón s gigantickou 18 000 mAh batériou. Bude sa tak jednať o smartfón s najvyššou kapacitou batérie na svete, hneď po smartfóne Power Max P16K Pro, ktorý má 16 000 mAh batériu a pochádza takisto z dielne Energizeru.

Línia Ultimate zas ponúkne modely, ktoré budú mať vysoký pomer displeja k telu smartfónov a mali by obsahovať výrez v tvare kvapky či dokonca aj výsuvný modul kamery. Ohľadom špecifikácií sa toho veľa nevie, no portál GSM Arena hovorí o smartfónoch Energizer Ultimate U620S Pop a U630S Pop, ktoré by mali ponúknuť čipsety MediaTek Helio P70 a P22. Oba by mali tiež obsahovať duálny výsuvný fotoaparát s 16 a 2 MPx senzormi. Model U620S Pop by mal mať na zadnej strane triple fotoaparát s 16,5 a 2 MPx senzormi.

Chystá sa aj skladací smartfón

Model U620S by mal navyše ponúknuť 6GB operačnej pamäte RAM a 128GB úložisko. Jeho príchod na trh by sa mal odohrať v priebehu júna, zatiaľ čo model U630S by mal ponúknuť 4GB RAM pamäte s 64GB úložiskom a predstavený by mal byť v priebehu júla. Tu sa však novinky nekončia. Energizer totižto plánuje predstaviť aj skladací smartfón. Radšej však treba očakávať prototyp ako hotové zariadenie, ktorý by mohol byť skôr na úrovni modelu Royole Flexpai ako na úrovni Samsungu či Huawei. Fotografie všetkých modelov bohužiaľ nemáme a tak si budeme musieť počkať do 25 februára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom